Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy mentális problémát mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mentális problémát mikor illik elmondani az alakulódnak?

Figyelt kérdés
Nem vészes, csak megneheziti a helyzeteket. Pánikrohamok, szorongás, bizonyos helyekre nem tudok menni stb. Tervezünk egy randit, de előtte mondjam el? Vagy nem kell és várjam míg jobban megismerjük egymást? Elég komolynak tűnik

márc. 24. 15:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%
Ugh, előtte.
márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

A randi arra van, hogy megismerkedjetek, nem pedig már rögtön járni akartok. Akinek egy darab randi már valami életbevágó dolog és rohanni akar, meg kiakad, hogy előtte nem tudott valamit, az nagyobb redflag, mint a te problémád.

Nyilván kell egy bizonyos szimpátia és bizalom, hogy ilyeneket elmondj, még azt se tudod milyen ember a másik. Ha te akarsz második randit, akkor érdemes az első közben valamikor elmesélned a helyzeted, ha pedig úgy érzed nem elég szimpi a másik és nem akarsz második randit, akkor meg semmit nem vesztettél és megtartottad magadnak is helyesen a személyes infót.

márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
18%
Már az első randi előtt.
márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Én a 2-essel értek egyet. Azért van a randi, hogy megismerd a másik embert.
márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem mondd el neki nyugodtan,legalabb figyelembe veszi. Sok félreértést megelőzöl vele.
márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Én is az első, vagy legkésőbba második randin térnék ki rá. Az ilyet jobb személyesen és az első 1-2 találka még bőven a semmi kategória. Annál tovább viszont semmiképp nem húznám.
márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Első 1-2 randin. Előre letámadni ezzel teljesen felesleges.
márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%
Ezt el sem kell mondanod, általában levágják hamar.
márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Én csak akkor mondanám el, ha az első randi jól alakult és tervben van egy második. Nem akarnám, hogy esetleg ez rontsa el a randit, hogy ezt elmesélem.
márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Én azért mondanám el első randi előtt, mert nekem ez olyan téma, mint a gyerekvállalás. Aki akar gyereket, azzal nem akarok 1 randira sem elmenni.
márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!