Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy mentális problémát mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mentális problémát mikor illik elmondani az alakulódnak?

Figyelt kérdés
Nem vészes, csak megneheziti a helyzeteket. Pánikrohamok, szorongás, bizonyos helyekre nem tudok menni stb. Tervezünk egy randit, de előtte mondjam el? Vagy nem kell és várjam míg jobban megismerjük egymást? Elég komolynak tűnik

márc. 24. 15:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb embernek van valami. Ha azzal kezded, hogy erősen lebeszéled magadról, akkor nem csoda, hogy elijeszted. De ha később derül ki, azt érezheti be van csapva. El lehet mondani egy pár randi után, de ne sajnaltasd magad és ne ócsárold magad. "Nézd, figyelj, nehézségekkel küzdök, ezt tudnod kell, nem akarlak becsapni, de ezt érdemes tudni. Kíváncsi vagyok a véleményedre, de persze, ha így neked nem megy, azt is megértem. "
márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%

A legtöbb embernek tényleg van valami hasonló baja, ahogy írták fentebb, nem kell ezért stigmatizálnod magadat. Hidd el nem olyan különös dolog ez.


(Írom ezt szintén GAD/SAD-os nőként.)

márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"bizonyos helyekre nem tudok menni"


Mik ezek?

márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%

Én, csetelésnél: hívj fel videón mielőtt randira hívsz, nem akarom, hogy 70 éves pe**fil kamuprofil legyél

Én randi előtt: nyilvános helyre vigyél nehogy elrabolj vagy megmérgezz

Ennyit elég mondani, nekem bevált😁

márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

A helyedben én tuti nem mondanám el.


A másik fél helyében viszont már randi előtt tudni szeretnék róla.

márc. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
ilyen állapotban nem randiznék. Elsőnek kezeld ki magadat mert nem lehetetlen kell hozzá egy erős tudatosság és le kell győzni azt a láthatatlan gonoszt magadban.
márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

azért mert valaki szorong ne is keressen párt magának?

nyilván kezelem de évek óta, ennyi erővel 40 éves koromig várhatnék

márc. 25. 16:30
 18/24 anonim ***** válasza:

#17 istenem, ne hallgass már ezekre a hülyékre.

Ha mittomén pszichopátiás személyiségzavarod lenne, azt mondanám, tényleg ne keress párt, de szorongással nyugodtan :D


És nyugodtan beszélj erről nyíltan, ha valakivel már érzed a kellő szimpátiát, nem kell nagy ügyet csinálni belőle.

márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
17. mas legyozte par honap alatt.. neked miert nem megy? mert nem akarod és elfogadtad hogy ez van..
márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

#19 nem lehet pár hónap alatt legyőzni.

Ha csak hülyeségeket bírsz írni, inkább ne írj semmit

márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!