Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam hogy mi az oka annak hogy van olyan férfi aki fogatlan, kövér, putriba lakik, nem tud írni-olvasni, soha életében nem dolgozott, börtönbe töltötte a fél életét és még is van nője+sok gyereke

Ennek ellenére vannak férfiak akik tanultak, rendezett életkörülmények között élnek, egészségesek, magára igényesek és még sem tudnak egyetlen nőt sem összeszedni?


márc. 24. 17:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Mert valószínűleg azt a férfit körülvevő nők igényei alacsonyak, vagy egyformák vele. Nemhiába mondják, hogy a buta butához való és az okos az okoshoz. Mindenki inkább a maga szintjén keresgéljen. Simán lehet egyébként, hogy azért nincs esélyed, hogy nem vagy eléggé férfias, lehet éretlen vagy, lehet buta vagy hiába van iskolázottságod, lehet túlságosan görcsös vagy. Sok oka lehet tényleg nagyon, hogy vajon miért nincs esélyed.
márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkodtam, de nőknél is van ehhez hasonló. Nem tud főzni, büdös neki a házimunka, nem spórol, hisztis, szeretet megvonással büntet olykor, stb. és mégis kapcsolatban van. Ellentétben a normálissal, aki odafigyel a másikra, gondoskodó, stb. és az meg tengődik egyedül. Szerintem egyébként ennek az oka talán az lehet, hogy egy normális életvitelű embernek, akármelyik nemről is van szó, talán több elvárása van azokhoz képest, akiknek elég az, hogy csak legyen valakijük, hogy ne legyenek egyedül. Amúgy a választ nem tudom.
márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
cigányoknál más az értékrend cimborám, verekszik, hazudik, lop, csal de ott a putriban ő az alfahim
márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
18%

Nem mindegyik roma egyforma, magyarok, szlovákok, románok között is akad, hogy igénytelenek, börtönben ültek stb. nemcsak romáknál, vagy araboknál.

Na talán azért nincs párod mert rasszista vagy?

márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
44%
te meg roma vagy barátom
márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
24%

Ja, roma vagyok és arab, néger, kínai egyszerre, de LBTQ tag is. :D

Nem vagyok annak a híve, hogy egy nemzetet, etnikumot, vagy bármilyen orientált embereket egy kalap alá kéne venni.

márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom te és a börtöntöltelék úr, nem egy körben mozogtok.

Egy hippi az életben nem találna párt a bőrnyakúak között. Pedig, a saját csoportjában lehet simán kelendő.

Találd meg a saját közeged.

márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
12%
te egy igazi white knight vagy, keress egy aranyos kiscsajt, aztán költözzetek ki Csádba
márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
54%

Én is tapasztalom nőként.

Minden csúfság, butaság, 60 éves takarító, fogatlan sötétség, 150 centis dagadtak is elkelnek, csak én nem.


Nekem erre egy cégvezető pasi azt mondta, hogy a normálisaknak a legnehezebb.

márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Mi az a kérdés hogy rasszista vagyok e? Nem is írtam hogy roma az illető akiről szó volt! Egyébként tényleg roma de én ezt nem nézem:)
márc. 24. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!