Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "40-es férfi saját korosztályá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"40-es férfi saját korosztályával ismerkedjen!" kijelentés nem eleve értelmetlen?

Figyelt kérdés

Hiszen ha egy 40-es férfi nem ismerkedik saját korosztályával ennek logikus oka hogy nem elég érett a 40-es nőkhöz szellemileg.


Ha az lenne, ösztönösen a saját korosztályában keresgélne.


Egy érett 40-es férfi teljesen ösztönösen azt mondja egy nála 15-20 évvel fiatalabb nőre hogy hát majdnem olyan mintha a lányom lenne, mit tudnék kezdeni vele.



márc. 25. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem hiszem Én sem a saját korosztályommal szoktam ismerkedni!
márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Logikus amit mondasz, de ettől még semmi keresnivalója a 20 évesek körül, vagyis próbálkozhat, de csak ki fogják röhögni. Inkább fel kéne nőni agyilag, vagy elfogadni a magányt.
márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Sztem ez a kijelentés ebben a formában értelmetlen. Inkább azt mondanám ilyen esetben, hogy gondolja meg, mikor, milyen formában, hogyan ismerkedik 20 éves csajokkal (pl. az irtó kínos és szánalmas, amikor vki 40 évesként belóg az egyetemi bulira és ott minden szexi karcsú 20 éves lánynak puncsol) és készüljön fel arra, hogy nagy eséllyel egyedül marad, ha ő maga közben nem fiatalos és / vagy gazdag és / vagy jóképű.
márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Én tőlem nyugodtan ismerkedjen tőle jóval fiatalabb lányokkal. Lehet nem lesz szerencsés, lehet lesz.
márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1 vagyok!


Ki beszélt fiatalabbakról? Én az 50 fölötti korosztályt célzom és sikeresen!

márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

“ nem elég érett a 40-es nőkhöz szellemileg.”


>


Ettől még ez csak az ő baja és továbbra sem lesz sikere a fiatalabb nőknél.



Ha én bemegyek egy autó kereskedésbe és elkezdem nekem csak 400 ezer ftom van de 20 milliós audit akarom elhozni vele😄 Vagy elvitetnek a diliházba vagy ajánlanak egy Suzukit amire elég a pénzem.

márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40 évesen mit akar? A nyugdíjas otthon ajtaja nyitva áll, a mamókák biztosan örömmel fogadják. Eddig mit csinált?
márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!