Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi ido utan kene tudnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido utan kene tudnia hogy mit akar tolem?

Figyelt kérdés
Egy bo honapja ismerjuk egymast. Az elejen megbeszeltuk hogy mindketten nyitottak vagyunk valami komolyabbra. Ketszer talalkoztunk eloben es azota minden nap reggeltol estig irogatunk. Nagyon torodoen viselkedett velem mindig amikor talalkoztunk. Nemreg viszont irtam neki hogy minimalisan hianyzik es sztem ez nem normalis, megkerdezte hogy miert ne lenne az en meg irtam hogy mert meg azt se tudom mit akar tolem es azt irta ra hogy o sem tudja meg.... Ez azt jelenti hogy nala nem fog semmi kialakulni es csak kihasznal? En 22L o 25F
márc. 26. 07:25
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
54%

Khm, nem lehet, h amúgy foglalt?

Keresd kicsit kevesebbet, mert nekrm úgy tűnik, h egyértelmű helyzeti fölénye van veled szemben.

márc. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Időtlen. Ha be is mutat a haveroknak családnak es napont is alszotok már együtt, még akkor is meggondolhatja magát és kereshet mást.


De ez még házasságokra is érvényes.


Mint amik szerzodésekben is vannak apróbetűs részek "a változtatás jogát fenntartjuk".

márc. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*naponta
márc. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Na várjunk. Te mondtad neki, hogy hiányzik és azt is megírtad neki, hogy szerinted nem normális, hogy hiányzik neked? Erre ő azt írja, hogy normális ez az érzés... Ne haragudj, de itt te kavarod össze-vissza a dolgokat. Erre én is azt írnám, hogy nem tudom mit érzek, hisz a saját normális érzéseid is megkérdőjelezed...
márc. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tuti nincs amugy senkije, ahol tul sokat irogatunk... 4es,igazad van, de kozben meg felek hogy o mit erzes... Nekem sincsenek eros erzeseim de mar kotodom hozza
márc. 26. 07:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező ha ennyire éretlen vagy, félsz akkor miért pasizol? Először önbizalmat kéne varázsolni és emberismeretet szerezni.

Teljesen normális, hogy ha tetszik valaki, jó vele beszélgetni akkor hiányzik. Nem kell rásózni romantikus érzéseket, a szimpátia, rajongás okozza, vagy akár a magány, szeretetéhség.

Jó ismerős, kolléga, haver, barát is hiányzik az embernek mert hozzá van szokva. Ha kihagyod egy nap az edzést az is hiányzik a megszokottság miatt.

Amúgy ilyeneket bedobni a másiknak hihetetlen kategória.

Mit vársz de komolyan, hogy mit írjon rá vissza a másik? Hogy ellenkezőleg érez, te akkor is hiányzol neki? Megsértetted. Full durva voltál hozzá.

Azt hozzáteszem hogyha nem érzel iránta semmi értékeset, csak "kötődsz" hozzá akkor miért várod el tőle, hogy tudja mit érezzen, mit akarjon tőled? Két randi történt. Többször kéne találkozni és személyesen ismerkedni. Ha meg annyira félsz hogy csak dugni akar akkor hagyd őt békén!

márc. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez egyébként egy érdekes kérdés úgy önállóan. Én jellemzően nagyon gyorsan el tudtam dönteni, hogy akarok-e valamit a másiktól, vagy csak sima beszélgetés lesz. Ez persze nem jelenti, hogy mindig az is történt, amit szerettem volna.
márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Ket talalkozas egy honap alatt? Amugy az irogatas hogy nez ki? Valaszol, mikor irtal?

Szerintem eloben nem erzett semmit, es nem akar semmit.

márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ir magatol is... Es gyorsan valaszol
márc. 26. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!