Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen csávó már az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csávó már az ilyen?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, diplomás, jó testalkatú fiatal nő. Vidéken élek és tinderezni kezdtem. Állandóan csak az ilyen mamahoteles vagy albérletes férfiak találnak be. Ennyire sok férfi mamahoteles vagy nem tudja összekaparni a kezdőt egy hitelre?


Jelenleg én is a szüleimmel élek, de csak azért mert nem lenne ésszerű egyedül fizetnem az albérletért.


márc. 27. 06:12
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
20%
Undorító világot élünk, igen.
márc. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Hát bocs, csak elvárhatom, hogy a leendő férjem megtudja teremteni a leendő családjának a lakhatást. Hova szüljek majd egy albiba vagy az anyóshoz?
márc. 27. 06:16
 3/53 anonim ***** válasza:
88%
Ha övé a lakás, mehetsz majd a gyerekkel vissza anyudhoz. Hidd el, jobb együtt felvenni azt a hitelt.
márc. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Majd ő szépen kiköltözik vagy szerinted normális, az hogy utcára teszi a családját?
márc. 27. 06:29
 5/53 anonim ***** válasza:
88%

Tuti nem jönnék össze olyan csajjal aki a szüleivel él. Hatalmas redflag!

Nemtől függetlenül 28 évesen csak kirívó esetben, rövid ideig egészséges együtt élni a szülőkkel. Költözz össze a haverjaiddal vagy valami…

márc. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Miért? Miért ne lakhatnék itthon? Minek menjek egyedül albérletbe? Fizessek másnak?


Sajnos csak 350et keresek, szóval abból messzire nem megyek.


Nem vagyok mamahoteles, magamnak főzök, mosok, takarítok tejesen külön csinálom ezeket a dolgokat. Anyám kimos, utána indítom a sajátom és az is tök mindegy, hogy beleférne e az ő szennyese közé az enyém.

márc. 27. 06:38
 7/53 anonim ***** válasza:
84%
A fene esen bele anno én is mama hoteles voltam. A feleségemmel együtt teremtettünk meg mindent. Ő 3 diplomával én szakmukással. Külombül élünk mint sok gazdag. Nálunk nincsen vita. Évente egy nyaralás belefér. 41f
márc. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Elég prolinak hangzik az egy nyaralás.
márc. 27. 06:43
 9/53 anonim ***** válasza:
88%
Attól függetlenül, hogy troll vagy, fele tulajdonjognál a férjnek sem kötelessége kiköltözni.
márc. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Miért lennék troll?
márc. 27. 06:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!