Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy míg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy míg a férfiak jól belövik, hogy külsőre milyen lány az ő szintjük/milyen illik hozzájuk, addig a lányok sokkal jobban kinéző férfit akarnak annál, mint ami az ő szintjük a nők mezőnyében?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 16:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Tehát azt állítod hogy a férfiaknak nagyobb a realitás érzékük a kinézetet illetően, tehát hogy ki illik hozzájuk? Én nem így látom. És mindenkinek más a szép.
2020. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Alapból mindenki, férfiak és a nők is minimum 2 szinttel szebbet/jobbat szeretnének. Nem csoda, köszönhetően a médiának.
2020. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%

Azért, mert az átlagos, vagy kicsivel az átlag alatti nők is meg tudják magukat dugatni egy alfahímmel.

Csakhogy egy alfahím számára csak ennyire jók, eszében sincs a szuperpasinak lehorgonyozni egy ilyen nő mellett.


Csak hát a nők annyira hülyék, hogy ezt nem fogják fel; azt hiszik, hogy ha egy dugásra jók voltak, akkor jók lennének hosszú távú kapcsolatra is, csak hát véletlenül mindig ilyen rohadék, szemét pasikat fognak ki, akik csak dugni akarnak.


Ezért aztán már számukra a szupermen a mérce, az átlagos faszikra rá se néznek.


Pedig a szomorú valóság az, hogy ők kevesek az ilyen szuperférfiaknak, és erre talán úgy 40 éves koruk körül rá is jönnek, csak addigra már késő :D

2020. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3-as, én is pontosan így gondolom, mindennel egyetértek, amit leírtál.
2020. nov. 5. 16:53
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

Nekem meg pont azok a fiúk udvaroltak akikre azt hittem elsőre hogy szóba se fognak állni velem. És nem, nem vagyok kivétel.

És elmagyaráznátok hogy nektek mi a szuperpasi? Mert szerintem nem az ami nekem. És az alfahím se mindenkinek az esete.

2020. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
igen, sokkal nagyobb a realitásérzékük. A nők mindig maguk felett keresnek párt
2020. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
#6 Ha találnak is maguk felett párt, akkor nincs baj a realitás érzékkel. Már eleve az a fogyatékos, aki szintez, ha már itt tartunk. Én pedig a társkeresőn nem úgy látom, hogy a férfiak a saját "szintjükön" keresnének. Már persze attól függ, mi alapján szintezel. A pasik nagy része csak külső alapján szintez, nem csoda, hogy nem értik, miért nem akarok velük összejönni, amikor külsőre még tán jobb is nálam, de a kapanyél kilóg a szájából és halálosan unalmas. De vérig lenne sértve, ha ezt megmondanám neki.
2020. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
2020. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Hm.. érdekes.. szerintem a pasik sem látják ezt jobban. Plusz mi a szép? Ez annyira relatív fogalom. Lehet te valakit rosszabbnak látnál, mint én nőként, mert pont az az esetem. Meg aztán jó nagy hülyeség pont emiatt szintezgetni és ott a gond, mikor ilyen képzeletbeli kasztrendszerek szerint KÉNE élni egyesek szerint. És mi van, ha tegyük fel, hogy nekem nem az tetszik, akihez "illek" és össze is jövök? A kémiát nem lehet kimatekozni...
2020. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
*jövünk
2020. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!