Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki 30,35,40,45 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 30,35,40,45 éves koráig nem kellett a nőknek, az borítékolható hogy már később se fog?

Figyelt kérdés

Mi lehet a legtöbb ilyen taggal baj? Ennyire goromba a személyiségük? Nem tudnak kommunikálni a nőkkel? Bátortalanok? Rondák extrém módon? Alacsonyak? Csórók? Kövérek ?


Mi vezethet oda hogy valaki tényleg annyira szerencsétlen hogy felnőtt ember és semmi nő nem volt neki soha?


márc. 27. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

#1


#Napincelke.


Számos oka lehet, hogy valaki, miért nem tud kapcsolatot kialakítani. Persze ehhez két ember kell, de alapvetően van olyan amikor nem megy.


Véleményem szerint a szar/sérült belső az oka az esetek 98%-ban.

márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

30 felett még van esély férfiként. Férfiként a határvonal a 35. Ha addig nem sikerült semmi akkor esélytelen.


Nőként rosszabb a helyzet. Ha 30 éves korára nincs stabil párkapcsolata akkor elkezd hirtelen nagyon gyorsan öregedni, ráncos lesz, macskás és feminista.


39F incel

márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Extrém félénkség, görcsösség, önbizalomhiány, rossz szociális képesség, pszichés/mentális betegségek. Akkor meg végképp nehéz a helyzet, ha ezekhez még előnytelen külső is társul.

1-es: Végtelen unalmas és nevetséges vagy. Gondolj csak random 10 ismerősödre, és könnyedén megcáfolhatod magad is!

Hát, nem kedvez az idő múlása, hogy megoldódjon a probléma, sőt… Egyre nagyobb lesz a lemaradás, leszakadás, a kudarc viszont több, ami még tovább rontja a meglévő, fentebb részletezett hiányosságokat. Arról nem szólva, hogy egy 40 éves férfitól már mást várnak a nők, mint egy 20 éves, még alakulóban lévő fiataltól.

márc. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3

Ezt nekem szántad?

márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a "nem kellett"-et kicsit kifejthetnénk, mert az esetek jelentős részében inkább arról van szó, hogy nem is próbálkozik az illető, csak várja, hogy a sült galamb a szájába repüljön. Persze van az a szint külsőben, ami alatt tényleg extrém nehéz párt találni, de azok többsége, akik 30 éves korukra sem volt érdemi kapcsolatuk nőkkel nem ilyen. Inkább arról van szó, hogy nincsenek annyira jó kommunikációs készségeik, nem szocializálódnak és nem mernek kezdeményezni vagy nem a saját szintjükön és akkor persze, hogy frusztráció lesz a vége.
márc. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3,5.


Rendben. Ezek korrekt válaszok.

márc. 27. 09:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Sok minden oka lehet ennek.

Alapvetően soha nem érdekeltem a nőket, nem voltak vevők rám, nem közeledtek felém, nem köüldtek jeleket. Ha igen, átalában olyan nők tették akik viszont engem nem érdekeltek. A kereslet-kínálat nem találkozott. Félénk voltam, visszahúzódó, nem szerettem a nagy társasaágot, soha nem volt rám jellemző a bőbeszédűség, főleg nem társaságban. Négyszemközt el tudok beszélgetni nagyon is jól, csak a megfelelő ember kell hozzá, ez pedg ritka, főleg nők esetében.

Mostmár a sikertelenségemhez hozzájárul a szar külsőm is (kopaszodás, öreges kinézet). Illetve azt vettem észre, hogy a kényszeres magamutogatás, "ki a faßagyerek" mentalitás nagyon imponáló valamiért a csajoknak. Aki nem ilyen azt nehezen, vagy egyáltalán nem veszik észre.

Egyébként aki fiatalon nem kell a nőknek később sem fog. Az nagyon ritka, hogy valaki olyan szinten, kvázi gyökeresen megváltozik, hogy hirtelen érdeklődni fognak iránta. A személyiségünk alapvetően ahogy öregszünk egyre "kötöttebb", egyre nehezebben alkalmazkodunk új dolgokhoz, nem nagyon fog megváltozni a véleményünk, az alap beállítottságunk. A külsőnk is erősen romlik ahogy idősödünk, egyre kevésbé leszünk vonzóak, szóval ezek a dolgok tovább nehezítik a dolgot.

Illetve hozzáteszem még, hogy a fiatalkori párkeresés, ismerkedés a későbbiekben a kialakult élmények, benyomások miatt is fontos. Az tud csak ehhez pozitívan hozzáállni, aki fiatalon is kapott jó élményeket a dologgal kapcsolatban, akinek voltak sikerei. Akinek soha nem volt semmilyen sikeres, az egyre inkább csak negatívan tud gondolkodni a dologról és igen, ez tovább rontja az amúgy is minimális esélyeket.

márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem lassan behúzóm a függönyt. Lefőtt nekem a caffe. Változtatni meg képtelen vagyok a dolgaimon. 15-20 évig probaltam. Sikert nem hozott… ennyi 😐
márc. 27. 09:55
 9/10 anonim ***** válasza:
#7: ugyanígy vagyok.
márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Saját magamból kiindulva a legkevesebb jelentősége sincs a személyiségnek a párkapcsolatok kialakításában. Ha arra gondolok, hogy például munkahelyen szívesen beszélget és hülyéskedik velem mindenki egyetlen társadalmi réteg kivételével*, viszont társkeresőn -és természetesen élőben is- a szó legszorosabb értelmében semmi sikerem nem volt még 30 évesen, akkor egyértelmű, hogy senkinek nem számít, hogy jófej vagyok-e, le tudok-e írni két szót helyesen, vannak-e önálló gondolataim. Ronda vagyok? Shit happens, majd a következő életedben adj le legalább egy hármas találatos szelvényt a génlottón, addig meg tengesd végig az életedet szerelem és szex nélkül (értelemszerűen kussban, mert ha panaszkodsz, akkor még beléd is rúgnak, á la GYK-s válaszok).


*Ez az egyetlen réteg természetesen az egyedülálló nőké. Furcsa módon férfiak, foglalt nők és idős hölgyek hajlandók velem beszélgetni csak. Micsoda véletlen!...

márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!