Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem jöttem be a nőknek magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jöttem be a nőknek magas jóképű létemre. Lekezelőek voltak eddig velem. Lett volna esélyem valakiknél tinikoromban de nem akartam igazán, mert gátlásos voltam. Segítetek?

Figyelt kérdés
Sokszor elrontottam a kapcsolatokat, és mindig a könnyűvérű selejtek jutottak nekem, de velük sem lett semmi. Netes ismerkedésből sem. Direktbe meg nem akarom odavágni egy nőnek hogy bejön. Milyen tanácsot tudtok? Egyszer beszéltem egy lánnyal de rájött hogy tetszett, erre elszégyelltem magam. Mivel kezdjem lányoknál? Miről beszélgessek? Hogy vezessem oda hogy akarok kapcsolatot?
márc. 27. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ez kevés infó így + "mindig a könnyűvérű selejtek jutottak nekem, de velük se lett semmi." Akkor honnan tudod, hogy könnyű vérű, ha semmi nem jött velük össze?
márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Talán nem kellene könnyűvérű selejtnek hívni a randipartnert.
márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az ilyen lenéző selejtek nem jönnek be.
márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Lefőtt a caffe papa.
márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azoktól Én nem akartam semmit csak haverkodás, a rendes lányok előtt gátlásaim voltak
márc. 27. 15:38
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom az vagyok:D
márc. 27. 15:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt igy ahogy az utolsó mondatokat irod nem lehet. Borzasztó erőltetett. Legyél laza, csak ugy beszélgess velük mint bárkivel.

Nekem se volt soha olyan hogy: "Szia Géza vagyok, 27 éves, nagyon tetszel, szeretnék komoly kapcsolatot."

Szinte minden barátom baráti ismerkedésből, beszélgetésből lett

márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Aztán hogy kanyarodtak rá a dologra? Mert amikor megtudta a lány barátom "hogy bejön, rögtön egy szemét voltam" és beégés volt az egész hogy én többet akarok és kibeszélt másoknak
márc. 27. 16:18
 9/11 anonim ***** válasza:
#7: Jó mondjuk a kérdezőnek annyiban igaza van a baráti témáról, hogy sokszor nem jön össze, nagy a pofára esés esélye + csomó energia, de szerintem te nem is arra gondoltál, hanem hogy azt érezted, hogy nem azzal a szándékkal közeledett feléd és csak haverkodtatok az elején? Eltaláltam?
márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Égő volt az egész véget ért a barátság nem bírtam a szemébe nézni. A többi csaj elutasító volt mert hülyén közeledtem. De most beszéljünk a jelenről, hogy ne értsük félre egymást mert a barátságos dolog offos az tuti meg padlóra zuhanás
márc. 27. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!