Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szempontból ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szempontból ismerkedés során megtudni a férfiról hogy már 2 éve nem szexelt, ez inkább szánalmas-lúzer érzést vagy fegyelmezett férfi karaktert sugall?

Figyelt kérdés

márc. 28. 10:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%
Lúzer
márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Számomra az utóbbit, azt gondolnám, megválogatja kivel legyen együtt, látszik, hogy nem szexet keres, hanem érzelmeken alapuló, komoly kapcsolatot. Amúgy mondani bárki bármit mondhat, szóval aki gyanakvó, akár beleláthat mást is.
márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem inkább egy olyan embert jelent, aki normális erkölcsű, és nem fekszik össze "bárkivel", csak azért mert épp szexelni akar! Hülye világot élünk a sok perverz között ritka a rendes!!😔
márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Nálam az utóbbit
márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
Párom ebben a cipőben járt. Nem akart alkalmit, nem voltak a randijai sem olyanok. Nekem inkább ez pozitív volt, mert nem akart mindenkivel már összefeküdni mint a húszas évei elején. Ha már ez az idő 5 év lenne, az lehet szemet szúrna.
márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Semmit nem vált ki belőlem, mert nem mindenki ugyanolyan okból nem szexelt x ideje (szóval nekem ez csak egy tény, se nem előny, de nem hátrány), és igazából nekem ez nem is olyan központi téma ismerkedésnél, ha amúgy jól megvagyunk, passzolunk egymáshoz személyiségre is és megvan az összhang.
márc. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Önmagában ez totál semleges információ.
márc. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
Önmagában ez nem számít. Ha tud velem bánni akkor rendben van.
márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá.
márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nagy pozitívum.
márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!