Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szempontból ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szempontból ismerkedés során megtudni a férfiról hogy már 2 éve nem szexelt, ez inkább szánalmas-lúzer érzést vagy fegyelmezett férfi karaktert sugall?

Figyelt kérdés

márc. 28. 10:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

19-es: akkor érthetőbben: ha te férfiként nem akarsz szexelni csak úgy, viszont veled akarnának a nők, akkor jó vagy. Ha te viszont akarsz, de téged nem akarnak akkor szar vagy, incelként élsz.

Viszont szerintem az első opció nem nagyon létezik. Maximum akkor ha a pasi olyan közeben van, hogy ő nagyon kelendő lenne, de csak jóva la vélt/valós szintje alatti nők elérhetőek. Ekkor megértem, máskülönben kizárt hogy ilyen férfi, főleg fiatalon létezne.

Mert lehet én is azt mondom, gondolom, hogy alkalmi kapcsolatot nem szeretnék, de ha tényleg tetszenék úgy általánosságban a női nemnek, akkor biztos lenne köztük olyan is aki nekem is tetszene és hosszabb távon, komoly kapcsolatra is el tudnám vele képzelni a dolgot.

márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
62%
Nőként én se szexeltem 2 éve. Nem leszek ettől lúzer. Nem mindenki szereti az egyéjszakásokat, és ezzel nincs semmi baj.
márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Exem elottem ket evig nem élt szexualis eletet. Egyaltalan nem zavart, de kiderult hogy a libidoja sem valami nagy.
márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal több női részről, de nem mondanám el a tényleges évet, talán sokkolná az illetőt. Hogy milyen a te véleményed róla ez a fontos, bár itélkezni nem illendő, elfogadom olyan amilyen a múlt nem pecsét kell legyen, a lényeg, hogy veled milyen most ebben a pillanatban. A múltról nem szivesen mesélnék senkinek hiszen értelmetlen, kit érdekelne más bármilyen nehéz sorsa exekkel?
márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
18, k.vára nem...
márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!