Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyházi iskolákban fegyelme...

Az egyházi iskolákban fegyelmezettebbek a gyerekek?

Figyelt kérdés
(Főleg római katolikus iskolában)

2023. márc. 21. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
A megfélemlítés biztosan sikeresebb.
2023. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem, csak sokat tanulnak a képmutatásról.
2023. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Ezt az állítást mivel támasztanád alá, kérdező? Van valami statisztika?
2023. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy hittem, hogy mivel több a szabály is meg az előírás, ezért nem nagyon mernek rosszalkodni a gyerekek..
2023. márc. 22. 22:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyiból talán, hogy onnan könnyebb kivágni, aki az elemi viselkedési normákat sem képes betartani. Állami suliból, főleg, ha az a körzetes iskola szinte lehetetlen egy gyereket elküldeni, ez még akkor is így van, ha az az egy szétterrorizálja az egész osztályt. Amúgy pedig az oda járók is gyerekek, akik nem tökéletesek.
2023. márc. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2023. márc. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
5-ösnek totál igaza van. Még annyival kiegészíteném, hogy ha nem vagy szimpatikus, ill. nem vagy támogató(kevés lóvét adsz ) akkor is találnak indokot arra, hogy kirakjanak... Amúgy meg megalázóan 0 katolikus hittel rendelkező túrja be a kölkét a katolikus iskolákba. Tapasztalat....Régen mindenki járt a kötelező közös misékre, mostanság ugyebár van a misenapló, ahol pl az elsőáldozásra készülő gyerekeknek gyűjteni kell a pecsétet és az újgazdag, templomot nagy ívben kerülő család ivadékainak ilyenkor tantónéni csak összeszedi a misenaplót, nyom pár pöcsétet és máris a leghithűebb katolikus gyerkőc válik a templomkerülő elsőáldozni vágyó kölyökből....Ennyi....Okádék banda
2023. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
7-es, mondjuk aki templomba járatja a gyerekét, az se normális. "Irtani" kéne a sötétséget, nem terjeszteni.
2023. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 x0 ***** válasza:
Egyértelműen nem. Jártam oda, konfirmáció előkészítőre is: a templomkertben a templom mellett, a parókián volt, ahol a lelkipásztor lakik. Vonaton utazva is hallottam hogy kollégium nem jobb mint máshol, van amikor nem lehet normálisan aludni. Azt már nem tudom, hogy középiskolai vagy főiskolai/egyetemi kollégium volt-e. A hívők magatartása semmivel se jobb, a felnőtteknél se: még rács mögött sincsenek kevesebben.
2023. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egy nagy büdös frászt!

Én is egyházi suliba járok, de ami ott megy, az egyszerűen kiábrándító!

ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!