Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés
Rendszeresen megtörténik velem hogy mikor ismerkedünk egy hölggyel akkor minden jól megy jól elbeszélgetünk kölcsönös az érdeklődés és intenzív majd két három hét után csökken ez aztán erőlködni kell részemről a kommunikációban majd eltűnnek szó nélkül. Meg sem indokolva mi a baj. Soha nem vagyok durva velük soha nem beszélek úgy egyikkel sem mint a kutyával. Mindig bő nyállal elengedett mondatokban kommunikálunk aztán egyszercsak vége szakad. Azt gondolnám hogy legalább ennyi idő alatt talán olyan minimálisan megkedvelnek hogy közöljék mi az ok de nem. Semmi. Mikor tényleg több hétig valakivel reggeltől estig beszélek csak kialakul bennem egy olyan fokú kedvelés ami kihajtana belőlem egy korrekt választ arra hogy miért is nem akarom tovább ezt az egészet.... De ezt sem kapom meg... Mi lehet velem a baj hogy minden egyes ismerkedésem így ér véget? Sajnos mindig utólag rakom össze hogy az illető milyen is lehet valójában mert sokszor ecsetelték már nekem hogy hogy szivattàk meg az exüket meg másokat stb.... Olyankor nem is gondolnám hogy én leszek a következő akiről majd ezeket meséli egy másik ürgének....
márc. 28. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Most 3 hétig online beszélgettek online és ennyi?
márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg telefonon illetve közben leszervezzük hogy mikor találkozunk
márc. 28. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező legalább 1-2 héten belül randinak kéne lennie. Minél tovább csak írtok, telóztok annál inkább elmúlik az újdonság varázsa.
márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Felesleges az önhibáztatás, engedd ezt el, ha te magaddal rendben vagy, akkor a másik fél készülékében van a hiba, hogy te nem felelsz meg nála, de ez ne a te problémád legyen, hanem az ővé. A részedről annyi, hogy oké, nem passzoltunk és ennyi engedd el, 3 hét befektetés nem a világ vége, vannak akik 20 év után jönnek erre rá. A részedről talán annyi lehet, hogy pontosan azok a mintáid és azokat a nőket vonzod akiktől igazából tartanod kellene, ezek a tipusok jönnek neked be, és ezektől szenveded el a sztornót. Ha nem tanulod meg az elengedést, szenvedni fogsz.
márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ami eszembe jutott korábbi tapasztalatok alapján, hogy habár tetszel nekik külsőre mégsem tudod megkedveltetni magad velük mert csak mondjuk a flörtölés megy, de az kevés a kötődéshez. Megunják hogy minden nap írsz nekik egy szivet meg hogy ma milyen színű bugyi van rajtuk, tehát nincs valódi tartalom az interakcióban, üres.

Másik hogy megismernek és nem vagy szimpatikus nekik valamiért. Ennek az okát nem tudom pontosan, mert nem ismerlek, de zavaró lehet a túlzott nyomulás, vagy a túl gyakori zsaroló irogatás, (miért nem írsz vissza???haragszol??????), esetleg valami más.

Vagy simán nem megfelelő körökben próbálkozol, és valóban komolytalanok a jelöltjeid, nem jól méred fel a célcsoportod.

márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
talán többre vágynak nem csak kommunikáció, talán randit több érzelmet több udvarlást, több tűzet?
márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Mi a tököm az a bő nyál? Meg még jó, hogy nem úgy beszélsz velük, mint a kutyával, hogy jutott ez eszedbe? Az írásod alapján nekem sem vagy szimpi, nincs egy normális mondatod.
márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem legkozelebb probald hamarabbra hozni a találkozót. Voltam már én is olyan szituációban hogy valakivel 2 és fél! hónapig csak irogattunk, hangüzeneteztünk. Közben már végképp nem godnoltam rá "partner jelöltként", de azért folytattunk a beszélgetést, mert más úgysem volt sem képben, nem görcsöltem párkapcsolatra . Mindkettonknek volt az életében egy szakasz, ami miatt nem is volt akkora probléma hogy nem siettettük a találkozót. Két és fél hónap után találkoztunk és annyira vonzódtunk egymáshoz már az első találkozónál, hogy azt hittem kozel 30-hoz hogy ilyen már nem is lesz az életemben. Azota is egy pár vagyunk. De ez happy end elvileg, azonban ha nem ilyenek a korulmények, biztos idővel lekoptattam volna mert még nem hívott el randizni.
márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!