Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresési elakadásnál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresési elakadásnál az önreflexió a lényeg?

Figyelt kérdés
Vagyis a legtöbben itt az oldalon is azt írják, hogy oh milyenek rosszak a férfiak, a nők, mennyire elfajzott a világ, nem lehet sehol sem ismerkedni. Viszont valójában a lényeg az mindig az, hogy te, mint személy, aki ebben a helyzetben vagy mit csinálsz. Mit csinálsz, amit nem kellene és mit nem csinálsz, amit kellene, mert valahol ez a nyitja a dolognak, hogy az ember kezébe vegye a kormányt és ne csak azt gondolja, hogy a körülmények áldozata.

márc. 28. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Önkritika, önismeret, önfejlesztés és enberismeret!
márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, bár mondjuk egy picit tágabban venném. Megvizsgálnám pontról pontra, hogy mit csinálok, hol, hogyan, milyen eszközökkel... nem feltétlen személyiség szempontjából van az emberben ilyenkor a hiba... vagyis nem is feltétlenül hiba, csak épp lehet, nem a legsikeresebb vagy a legnagyobb esélyekkel kecsegtető döntést hoztam meg.

Pl.

- milyen platformon keresek? mi a hátránya? milyen hasonló platformok vannak még? (pl. lehet azon gondolkodni, hogy konkrét online társkereső oldalak között melyiket használják leggyakoribban ott, ahol lakom, milyen kritikákat kaptak, van-e olyan, aminek a használata szimpatikusabb... vagy épp nem lenne-e jó offline társkeresőre, rapidrandira váltani... vagy facebookon random emberekre írogatásból társkeresőre... vagy vkinek éppen túl személytelen és gyors az online társkeresők világa, és azt mondja, OK inkább barátkozik túrakörben, sportegyletben, főzőkurzuson, könyvklubban és onnan megy tovább)

- mi a közös azokban az emberekben, akikre hajtok / akiknek esélyt adok? (pl. exemet keresem bennük? magamon felül lövök? felszínes szűrők alapján válogatok? van esélyem náluk? nem hagytam pamlagon profilokat csak azért, mert nem volt elég érdekes a profil meg a fotók / nem volt nagyon fotogén az illető / nem tűnt elég izgalmasnak, viccesnek? nagyon rá vagyok kattanva valamilyen testi jellemzőre? van olyan "ízlésem", ami nem is az enyém, csak a média aggatta rám? nagyon szigorúan szűrök pl. végzettségre, keresetre, munka típusára? - utóbbi pl. azért jutott eszembe, mert van olyan barátnőm, aki azért volt nagyon sokáig szingli, mert ő csak és kizárólag olyan pasit keresett, aki hasonló szakon volt egyetemen vagy ugyanabban a tudományágban dolgozott, mert neki elképzelhetetlen volt, hogy ne dumáljon a párjával a kutatásairól)

- annyira fontos-e nekem a társkeresés, hogy hajlandó vagyok a sikeresség érdekében nagy változással járó döntést meghozni az életemben? (pl. fogyás, életmódváltás, fogorvosnak perkálás, költözés, új ruhatár stb)

- kellene-e magamon bármiben fejlesztenem? (akár külső, akár viselkedés, ismerkedés módja, jellege)

márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, inkább a rekurzió, meg backtrack. :D
márc. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!