Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó érzékelem hogy a nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó érzékelem hogy a nőknek a férfiak olyan 20-30%-a lehet vonzó a többi meg nem?

Figyelt kérdés
Bárki bármit mond férfiaknak egy szűk része ami olyan, vonzó helyes, van benne valami plusz, a többiek abszolút nem vonzóak a nőnek, én is fent vagyok társkereső oldalakon, tinderen, semmi siker, éveken át barátaim is ezen panaszkodnak, nem csúnyák csak nincs bennük az a sármos mosoly, sportos külső vonzó kisugárzása stb.
márc. 28. 22:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%
Nem jól érzékeled, kivéve, ha te vagy minden nő.
márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%
Ja, így látom nagyjából.
márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem rosszul érzékeled. Ha csak a külsőt nézzük, akkor reális a 20-30%.

Ha hozzávesszük a személyiséget akkor ez lecsökken olyan 5-8%-ra. Amivel az ég világon nincsen semmi gond.


Nekem sem tetszik szexuálisan (arányaiban) több nő, még akkor sem, ha külsőre amúgy csinos lányok. A szexuális vonzalom egy olyan dolog aminek ki kell alakulnia és van akiben nem csak úgy "megkurnék minden szembejövő macát" szinten alakul ki.


Szóval szerintem a 20-30% túlzó.

márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%

Volt már ez a kérdés néhány hete.

És tévedsz , nekem 100 emberből jó ha egy tetszik.

márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

De hát ez a férfiak oldaláról is így van. A nők "20-30%-a" kéne nekik is inkább. Az ember NEMTŐL FÜGGETLENÜL szereti a szépet.

Ezzel nincs gond.

Azzal már igen, hogy arra fogod miért nincs sikered.

Jársz társaság, emberek közé?

Látsz te kézen fogva sétálni csúnya férfit és nőt? Vagy csúnyább nőt és sármosabb férfit? Kövér férfit és vékony nőt? Én már láttam.

De jön a de a szépség szubjektív.

Lehet, hogy az emberek 50-80%-nak tetszik Brad Pitt, Angelina Jolie, de akkor se tetszik és nem is fog 100%-nak.

Valamint hiába fog meg a külső ha nem passzolsz valakivel.

Még úgy is van, hogy látod, hogy szép, vonzó és semmilyen szikra nincs.

De van olyan nővel aki egyáltalán nem az eseted.

A szociális készség, a stílus, a beszéd, a testbeszéd, az illat is számít egyéb dolgok mellett.

márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%

A kérdező szerintem úgy érti, hogy 20-30% összesen, aki a nők számára vonzó. De mivel nem igaz, hogy a férfiak 70-80%-a szingli lenne és az meg főleg nem igaz, hogy soha nem is tetszettek senkinek, így nyilván nem így van.

Társkeresőn arányaiban véve sokkal több a férfi, ott nehezebb kitűnni, szóval ne abból indulj ki. Ha ott nincs sikered, próbálkozz élőben inkább.

márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%

Annyira örülnék, hogyha jól érzékelnéd, de a valóság meg se közelíti ezt a számot.

Max.2-3% lenne használható, de szerencsére van egy csomó önfeláldozó nő, aki beéri a többivel.

márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
27%

A 20-30 százalék is aránytalanul magas, a nőket behülyítette a radikális feminista propaganda, és a legtöbbjük már megveti a hagyományos női szerepeket, a nőiességet, sokan átmentek a másik végletbe, a pszichopata karrierista személyiséget vették fel, amiben nőként semmi vonzó nincs.


A feminista ámokfutás miatt a nők 90 százaléka egyenesen taszító lett, és evolúciós szempontból a nőknek már a kihalás szélén kéne lennie. Ennyit az önfeláldozó nőkről és férfiakról.

márc. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Nekem még kevesebb vonzó. 100-ból talán 2-3. Kép alapján meg felejtős. Élőben van értelme ismerkedni.
márc. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%
Inkább 5-10% 😂
márc. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!