Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó érzékelem hogy a nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó érzékelem hogy a nőknek a férfiak olyan 20-30%-a lehet vonzó a többi meg nem?

Figyelt kérdés
Bárki bármit mond férfiaknak egy szűk része ami olyan, vonzó helyes, van benne valami plusz, a többiek abszolút nem vonzóak a nőnek, én is fent vagyok társkereső oldalakon, tinderen, semmi siker, éveken át barátaim is ezen panaszkodnak, nem csúnyák csak nincs bennük az a sármos mosoly, sportos külső vonzó kisugárzása stb.
márc. 28. 22:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
40%
Én biszex vagyok, objektív szemüveggel a magyar férfiak 15-20 százaléka, a nők 5-10 százaléka igazán vonzó. 35 év felett nőknél ez már csak 1-2%
márc. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%
#11! Férfiaknál meg 0. Azt elfelejtetted.
márc. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
76%
#11! Amúgy hogy lettél hirtelen incel pasiból biszex nő?🤣
márc. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Inkább 2-3%.

Változó, van, ahol 10-25% is szóba jöhet, van, ahol senki.

Ahogy a gép dobja.

márc. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

13 valóban 😂

Lemaradt a 39F/incel 🤣🤣

márc. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%

és miért nem tesztek azért a barátaiddal, hogy ebbe a 20-30%-ba tartozzatok? te magad írtad le mi hiányzik: sármos mosoly, sportos külső, vonzó kisugárzás. Ja, hogy ezekért már dolgozni kéne. Ehelyett évekig társkeresőztök.

Ti lennétek magatokkal párkapcsolatban?

márc. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
38%
Fiatalok közt lehet 20-30% valóban vonzó. De a középkorúak pont annyira vonzóak, mint egy rohadt krumpli.
márc. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
62%
Igen, kb.-ra így van.
márc. 29. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
78%

Túlzás. Inkább 1-2℅

10℅ meg ami tűrhető, elfogadható.


Én is megnéztem tinderen a nőket is amúgy. 10℅ nagyon jó, 30-40℅ elfogadható,nem rossz.

Sokkal szebb a választék női vonalon. Kár hogy nem vagyok leszbikus/biszex. Hamarabb találnék társat.

márc. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
81%
A férfiaknak azért csak a 10 százalékuk vonzó mert a többi az egy lusta elpuhult szar. A nőktől elvárják hogy vékonyak,csinosak legyenek miközben ők meg lekvártestű puhapöcsű rozmárok akik csak a tv előtt tudnak dögleni egész nap. Ja,ez nyilván könnyebb mint beletenni 7-8 évet az edzésbe hogy jó testük legyen.
márc. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!