Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi számít anyagilag lehúzásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít anyagilag lehúzásnak a nő részéről?

Figyelt kérdés

Pl. az, hogy a pasi fizesse mindig a kiruccanásokat/nyaralásokat vagy mi?


Megmondom őszintén, hogy egy csaj azért pattintott nemrég, mert magamnak vettem egy drága sporteszközt, de szerinte rá sose költöttem. Miért kéne nekem rá költeni egy párhónapos kapcsolatban azonkívül, hogy néha meghívom valahova kajálni vagy állom a mozijegyet stb?


márc. 29. 07:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Az számít annak, ha drága cuccokat akar veled megvetetni magának, mint pl. autó, havi manikűrös, sminkes, fodrász, tehát olyan dolgok kérése, amit csak és kizárólag maga miatt kér.


Az, hogy állod meghíváskor a mozit, színjázat, éttermet, az alap, ha megteheted anyagilag és nem lehúzás.

márc. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell, ez egy hülye. Valószínű, hogy nem ezért szakított, csak ezt mondta nedked. Lehet eleve érdekember volt, akinek nem az elvarasai szerint alakultak a dolgok. Az ilyenért nem kár.

N

márc. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
nincs ilyen.elveszem ami jár nekem
márc. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy fizeted par honaoos randikon a kaját, mozihegyet stb, alap. Viszont azt gáznak tartom, ha ezen felül mást is elvár...
márc. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén, hogy nekem ahhoz több év kell, hogy valami többszázezres dolgot vegyek egy nőnek. Keresse meg magának rá a pénzt.


Redflag még az is, hogyha beleakar szólni a költekezéseimbe. Amíg standard kapcsolatban vagyunk, nem sok köze van hozzá, hogy mire költöm a pénzem. A legutóbbi komolyabb kapcsolatomat részben ez a dolog tette tönkre. Kb. elakart számoltatni minden egyes elköltött dologról, hogy annak mi értelme van meg hogy minek vettem. Nem voltunk közös kasszán.

márc. 29. 07:52
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
ha neked több év kell egy párszázezres ajándékhoz akkor szegény vagy keress magadnak szegényt
márc. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó szűrő. Ha túl magasak az elvárások, akkor jobb is ha megy. Nyilván szeretet, kötődés amúgy sem lehett erős.
márc. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
6 - Miért lennék szegény? Itt nem erről van szó, hanem arról, hogy miért kéne nekem vennem bármi nagyobb értékű dolgot neki?
márc. 29. 07:56
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Számomra az, ha 60%-40%-os sávból kiesik, az már gyanús, és ha 70%-30%-ból is, akkor egyértelműek a momentumok.
márc. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
ha nem tudsz minket lenyügözni mindenki kinevet majd
márc. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!