Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi számít anyagilag lehúzásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít anyagilag lehúzásnak a nő részéről?

Figyelt kérdés

Pl. az, hogy a pasi fizesse mindig a kiruccanásokat/nyaralásokat vagy mi?


Megmondom őszintén, hogy egy csaj azért pattintott nemrég, mert magamnak vettem egy drága sporteszközt, de szerinte rá sose költöttem. Miért kéne nekem rá költeni egy párhónapos kapcsolatban azonkívül, hogy néha meghívom valahova kajálni vagy állom a mozijegyet stb?


márc. 29. 07:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

Nő vagyok, én egyetértek veled. Pár hónapos kapcsolatban nem normális dolog a másik pénztárcájában turkálni meg beleszólni abba, hogy mire költöd a saját pénzed, sőt szerintem házasságban sem kéne, a közös költségeken felül hadd költsd már arra a pénzed, amire akarod. A közös programokat persze jó, ha állod, meg vegyél valami szépet a szülinapjára, vagy csak úgy random meg lehet lepni egymást, de nem százezres dolgokra kell gondolni.


Megjegyzem engem vitt már el pasi pár hét után nyaralni, de az sugar kapcsolat volt. Normál párkapcsolatban nem várnék el ilyet :D

márc. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%
Csak kitalált indok volt a szakításhoz mert ismert már hogy pénzezzel. Valójában kicsinek találta a pöcshöd… meg ferfiatlan szemelyisegedet megunta.
márc. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22%
12 - Miért írsz ilyeneket? Honnan tudod? Ott voltál?
márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ez, ha magának kér, főleg ha drága dolgokat. De szerintem az is hogy menjünk wellnessbe, menjünk tengerpartra, stb. Mert ezek elég komoly összegek tudnak lenni.

Az hogy te elviszed wellnessbe az más, mintha szinte követeli.

Sose kertem ilyeneket, még egy szelet csokit se, de egy komoly dolgot el se fogadtam volna.


És valóban nem nyulkálunk egymás tárcájában, nemcsak pár hónap után, de házasságban se. Kivéve ha a másik hobortja veszélyezteti a mindennapi megélhetést.


Illetve az is lehúzás, ha állandóan kölcsönkér, aztán b.szik visszaadni, de adj még. Mondjuk ezt én férfiban tapasztaltam...

N

márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen osztálytársam, csak azt nézte, hogy mit kap a kapcsolatban a hapsitól, ha nem kapta meg amit akart, akkor dobbantott. Számító kis fruska.
márc. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nekem anno egy olyen barátnőm volt aki konkrétan kijelentette, hogy 4x akar menni nyaralni. Nem keresett 300e forintot, én meg mondtam neki, hogy biztos nem megyünk 4x nyaralni. Pár hét múlva el is múlt a szerelem. :D
márc. 29. 09:14
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
#15 egyébként, végülis jól teszik. Kihasználni úgyis csak azt lehet, aki hagyja. Ha meg valaki szívesen viszi nyaralgatni meg vesz neki mindenfélét, akkor miért ne éljen vele :D Csak szerelmet ne hazudjon senkinek, mert az már tényleg aljas dolog.
márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, aki azzal kezdi hogy vidd el 4x nyaralniegy évben azt biztos, hogy nem te érdekled.

Ilyenkor röhögj a képébe, mond azt, hogy nem vagy az apukája vagy keressen cukor kapcsolatot.

márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Már az lehúzás, ha a közös programokba nem akar beszállni. A randizgatás idején még elmegy, hogy kifizessem az ebédet, belépőt, de ha már együtt vagyunk, akkor illene a közös progikat közösen fizetni.

Az ilyen-olyan többezres ajándékok elvárása dettó lehúzás. Amikor nem tudsz vele elmenni egy plázába anélkül, hogy ne vetetne meg magának egy göncöt, pacsulit 5-10.000 forintért.

Az is a lehúzás egy formája, amikor a hónap elején mindenféle világi dolgokat vásárolgat, ami nélkül alapból meg lehetne lenni. Aztán hónap végén meg adjál már egy 20-ast a telefonszámlámra, jaj, most jött ki a villanyszámlám, vidd már el a postára, fizukor megadom. Aztán persze az egyiket "elfelejti" megadni, de a másikat nagy csinnadrattával visszaadja.

márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!