Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igényes, sportos, de csóró férfinak milyen esélyei vannak a nőknél?

Figyelt kérdés
márc. 29. 10:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van lakásom, kertesházam, autóm, és még szarul keresek mert állami szférában dolgozom. Na ilyenkor mi van 😅
márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
11-es: az alap megvan, kell egy olyan nőt keresni aki szeret. Ilyen egyszerű lenne, csak sajnos nem ilyen az élet. Sok nő tényleg a nagy vagyonra megy, nekem elég lenne a kertes ház, egy kis autó meg hogy ne éhezzünk😀 és szerintem két keresetből nem nehéz ilyet összehozni például a Te esetedben.
márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Engem az autók például egyáltalán nem érdekelnek, nem is akarok, akkor mi van?
márc. 29. 11:47
 14/19 anonim ***** válasza:
25%
Ha sehiva nem lehet veled menni akkor a fene megette.
márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
22%
Mit kezdjünk egy csóróval? Kuka..,
márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
12-es, éhezni nem fogunk az biztos, sőt még utazás is beleférne 😉 Most is épp csomagolok, jövőhéten Madeira szigetekre megyünk barátokkal, aztán vihettem volna magammal +1 főt, de nincs kit 😅
márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Magyar nőknél semmi esélyed nincsen! Magyar nők csak pénz érdekli!
márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg jól nézel ki és nem vagy függő, bunkó, ostoba, akkor garantáltan lesz nőd. Nem minden nő megy a pénzre, de legalább egy átlagos életszínvonalat érdemes elérni, hogy meg is tudd tartani a nőt.

A nőknek is a külső számít, legalább is a többségnek. Ha jól nézel ki, olyat is találsz, aki mellett csak elég, ha magadat fenntartod. Több olyan esetről is tudnék mesélni, ahol évek óta a nő tesz több anyagit a kapcsolatba, bár ők már 40 feletti elvált nők.

márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

17

A magyar férfiakat, meg csak az, hogy a nő k*rva jól nézzen ki... 😏

márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!