Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hihetetlen az,hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hihetetlen az,hogy egy sportos,jóképűnek mondott férfinak csak az extrém túlsúlyos nők tetszenek?

Figyelt kérdés

Elfogadhatatlan,ha valakinek ilyen az ízlése? Számomra szépek a hatalmas idomok,az óriási méretek.Minél nagyobb egy nő,annál inkább vonz.

Természetesen legyen kedves,barátságos.



2022. máj. 1. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb ember motivációja a sportra nem csak az, hogy jobban nézzen ki, hanem hogy ezáltal "jobb embereket" kaphasson meg.


Arra gondolnak, miért ölted/ölöd az időd, pénzed az edzésbe, ha kövét nőt akarsz, hisz azt kövéren is szerezhettél volna.

2022. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Hiába írod ki hetente a kérdést, még mindig nem érdekel senkit, hogy a túlsúlyos nőkre buksz.
2022. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

1

Igenám, de a bármilyen előnyös tulajdonsággal bíró (szép arcú, jól szexelő, szingli, diplomás, értelmes, házias, gondoskodó) kövér nők sem állnak szóba kövér férfiakkal.

2022. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Genetikailag vagyok sportos,bár rendszeresen sportolok is.

Ettől még valóban csak a nagyon nagy nők vonzanak.

Többször utasított el már extrém nagy hölgy azzal,hogy ki van zárva,hogy tetszene nekem. Lgutóbb egy 175 kg-os hölgynek próbáltam bizonygatni,hogy nekem biztos tetszene,de azt hitte átverés.Sajnos....

2022. máj. 1. 12:40
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha neked egy 175 kg-os no tetszik, akkor valami sulyos mentalis problemad van.

Nem azzal van a baj, ha egy ferfinak tetszenek a teltebb nok (mondjuk akar plusz 20-30 kiloig is terjedve), de efolott, plane 120kg extra sullyal tetszen valaki, NEM NORMALIS.

Sajnalom, de ekkora tulsuly mar sulyos egeszsegugyi kockazatot jelent, ha en lennek ekkora, inkabb egy olyan partnert akarnek magamnak, aki ugyan elfogadna, de segitene lefogyni es normalis vizekre evezni az eletemben.

2022. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nincs értelme itt bizonygatnom,hogy teljesen normális férfi vagyok.Azt én is tudom,hogy az ízlésem nem szokványos,nem mindennapi.

De nem vagyok beteg,nem vagyok abnormális.

Amúgy már volt 192 kg-os kedvesem is.........

2022. máj. 1. 13:01
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

"Ha neked egy 175 kg-os no tetszik, akkor valami sulyos mentalis problemad van."


De miért? Mi a DSM-ben a meghatározása? Azt értem, hogy a kóros elhízottság egészségtelen, de azt, hogy ehhez vonzódni miért az, azt nem. Az anál sem egészséges, mégis vonzódnak hozzá sokan. Lábakat szexinek találni... SZERINTEM nem egészséges, ez ettől nem lesz tény.

2022. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Mert a legtöbb ember motivációja a sportra nem csak az, hogy jobban nézzen ki, hanem hogy ezáltal "jobb embereket" kaphasson meg."

Vagy egyszerűen szeretem azt a sportot, amit csinálok 🤷🏻‍♀️

2022. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tudjuk...
2022. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Magánügye? Kinek hihetetlen? Hidd el senki nem fog foglalkozni vele, legalábbis a normális emberek nem.
2022. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!