Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atlamot használja valaki ?

Figyelt kérdés

90% profilom


5 napja egy jobbra húzást se kaptam nőként (28)...

Kinek milyen tapasztata van ?



#társkereső #Atlam #Senki nem kíváncsi rám
márc. 30. 06:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Mióta vagy regelve? Én másik társkeresőn vagyok fent férfiként és sokszor azt látom a régi usereket nehezebb "megtalálni" (bár itt a kereső nem annyira jó).


Lehet megnézni megnéztek azok akik aktívan használják az oldalt, a frisseknek meg inkább a friss regeket dobálja fel.


Az is lehet, hogy látják, hogy mondjuk fent vagy 2 éve és úgy gondolják, csak unatkozó ego növelő csaj vagy, vagy épp kamus pasi.

márc. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kamu az oldalam, profilom 5 napja regisztráltam még azt se lehetne mondani hogy uanatkozok és 2 éve megvan .
márc. 30. 06:58
 3/7 anonim ***** válasza:
nem is hallottam róla de nyugi nőként hamar megoldódik
márc. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én se hallottam még róla, milyen oldal ez?
márc. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet ez lenne a reklám helye itt :D
márc. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hasonló mint a Badoo
márc. 30. 08:52
 7/7 anonim válasza:
Hm én is most hallok róla először.
márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!