Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akik használják mostanában a...

Akik használják mostanában a Facebook társkeresőjét, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ingyenes és ez pozitívum talán, de jó is valamire vagy ezen sem több az esély, mint a Badoon és Tinderen?

márc. 24. 21:58
 1/7 anonim válasza:
Nem céknél menő?Mint a márketplész?
márc. 24. 22:15
 2/7 anonim válasza:
Én párkapcsolatban vagyok ezért nem próbáltam, de egyik haver pont nem rég panaszkodott hogy nem túl jó a felhozatal. Mondjuk azt azért nagy általánosságban el lehet mondani hogy aki társkeresőzik, az vagy azért teszi mert nem olyan szép hogy élőben ismerkedjen, vagy csak szexet akar. Tinderen meg azért több a jó csaj, mert többen vannak fent rajta, így a nagyszámok törvénye alapján előbb botlasz olyanba aki megüti az ingerküszöbödet. Amit a Facebook társkeresőről hallottam az az, hogy tele van kövér nővel, idősekkel és indiánokkal. Ha már mindenképp társkeresőzni akarsz, akkor arra a Tinder a legjobb szerintem
márc. 24. 22:26
 3/7 anonim válasza:
Egyetértek a kettessel, nekem is ugyan az a tapasztalatom mint annak a havernak, pont pár napja töröltem magam róla. Szökőévente azért ki lehet fogni normális lányokat is.
márc. 24. 22:30
 4/7 anonim válasza:
Szerintem ez 2024ben már majdnem egy évtizede nem igaz, hogy csak a lúzer csúnyák próbálják meg online a társkeresést. Én pont azt tapasztalom hogy szórakozóhelyeken egyértelműen szebb lányok jönnek oda hozzám rázni a seggüket mint amilyenek a tinder matchjeim. Tehát pl tinderen pont hogy nehezebb és egyáltalán nem könnyített a terep. És nem azért meccselek átlagosabb lányokkal mert nem hasznâlják jócsajok az alkalmazást, hanem mert nagyon ritkán húznak jobbra.
márc. 25. 04:50
 5/7 anonim válasza:
Nekem az a tapasztalatom hogy rossz a felhozatal.
márc. 25. 17:08
 6/7 anonim válasza:
Szerintem is
márc. 26. 07:07
 7/7 anonim válasza:
Általában akik hozzám illenek ők nem mennek fel társkeresőre, a nők 90%a kb
márc. 26. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!