Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly kapcsolatot el tudnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatot el tudnál képzelni egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

Mindjárt 30 éves.


Molett alkat,minden nap sportól tesz magáért és számára fontos hogy ne otthon ülős típus legyen a másik.


Van munkája autója, külön él albérletben.


Szeret programokra eseményekre eljárni utazni

Évente 2 külföldi nyaralás neki kell


Őszinte,odaadó, figyelmes, házias,de elvárja,hogy a ffi is kivegye a részét.

Szükséges a pénz,de nem aranyásó


Fontos számára, hogy a ffinak legyen határozott elképzelése terve és célja,és tegyen is érte



márc. 30. 07:46
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nekem ez redflag és leírom hogy miért
34 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
23%
Molett alkat, de sportol? Azt hogy?
márc. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
71%

"Évente 2 külföldi nyaralás neki kell"


Nem, de innentől kezdve a kérdés kamu.


Egy párkapcsolat nem úgy megy és főleg nem a közös élet, hogy "kell nekem" hanem ettől azért egy kicsit intelligensebben, tervezettebben szokás csinálni. Nyilván, ha meg engedhetik maguknak a felek akkor tök okés, de elverni az össze megtakarításotokat például csak azért, mert "kell neki" az számomra RED flag.

márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
40%

A molett alkat nekem nem vonzó, de ha kész változtatni rajta, hogy karcsúbb legyen, az úgy oké még.

Én szeretek "itthon ülni". Úgy értem, hogy jól elvagyok én itthon is - És persze ez még nem azt jelenti, hogy pl. soha egy koncert sem férne bele.

Külföldre egyáltalán nem vágyom, de még csak nyaralni elmenni máshová sem feltétlen. Ha annyira nagyon nyaralni akarok, akkor a szüleimet látogatom meg vidéken, a Dél-Alföldön.


A többivel nincs bajom.

38/F

márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
92%

"Évente 2 külföldi nyaralás neki kell" - Ezzel a fajta megfogalmazással nem. Más, amikor a lehetőségek engedik az utazást és van kedvünk is hozzá és más, amikor valaki elvárja ezt.


Nagyon szeretek utazni, de ha valaki azt mondaná nekem, hogy "utaznom kell", akkor csak sok sikert kívánnék neki.

márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
25%

Ha egy nő kövér, alapból kuka. Innentől nincs kérdés.


Ha én adom a pénzt, az életminőséget akkor ő meg adjon egy jó testet amin kiélvezhetem magam a nap végén.

márc. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
Szeret utazni ennyi és jár is akkor is egyedül van és akkor is amikor kapcsolatban
márc. 30. 07:55
 7/59 A kérdező kommentje:

#1 miért olyan elképzelhetetlen,hogy sportól,de molett

Amúgy azért mert nagyon alacsony

+5 kg rajta úgy nézz ki mindha 15 szedett volna fel

márc. 30. 07:56
 8/59 A kérdező kommentje:
#5 milyen életminőséget tudsz kínálni a nőnek
márc. 30. 07:56
 9/59 anonim ***** válasza:
15%
8 - Saját lakásom van, pár éves autóm, fix egzisztenciám, jó keresetem szóval biztonságot tudok számára nyújtani. Ha én ezt tudom nyújtani, akkor cserébe el is várok ilyen alap dolgokat, hogy ne legyen túlsúlyos.
márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
31%

Ezekkel kell a legjobban vigyázni, az ilyen utazásmániásokkal. Az összes pénzedből kifog forgatni, mert neki nem csak 4 utazás kell, hanem közte mindenféle belföldön utazós program. A végén azt veszed észre, hogy csak kevesebb lettél egy ilyen nővel. Szóval szerintem engedd el.


Ugyanez volt nálam is egyszer. Volt egy csaj aki 300k-t nem keresett, de 4x akart menni üdülni. 2x külföld (Szlovénia, Ausztria), 1x síelés, 1x Balaton. Amikor mondtam neki, hogy biztosan nem fogok ennyi helyre menni egy évben, utána pár héttel "elmúlt" a láng.


Plusz nem bántásból, de az ilyen molett csajok is offosak nekem, de ez egyéni preferencia.


Viszont az utazásmánisokkal tényleg vigyázz, kiforgatnak mindenedből.

márc. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!