Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek tenném fel a kérdést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek tenném fel a kérdést, hogy ti el tudtok képzelni komoly kapcsolatot passzív biszex pasival, ha éreznétek rajta, hogy tényleg hűséges lenne hozzátok?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 18:51
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
84%
Mivel én is biszex vagyok nőként, elég kettős mérce lenne valakivel nem összejönni mert ő is az. Így ha minden klappol én igen, el tudnék képzelni komoly kapcsolatot.
2022. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Akinek ilyen hajlamai vannak, azokkal én nem tudok párkapcsolatot elképzelni. Tökmindegy, hogy hűséges típus vagy sem.
2022. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
52%
NEM!
2022. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Teljesen kizárt. Számomra nem férfi aki egy másik férfi farkát szopja stb.... pfuj... Lehet lepontozni kancsókák.
2022. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
91%

Tájékozódnom kellene a témában ahhoz, hogy véleményt formáljak.

Azt például nem tudom, hogy a két nemhez való vonzódásuk okán a biszexuálisoknak mennyire felel meg a monogámia? És amennyiben monogám párkapcsolatban élnek, a partnerük képes-e teljesen kielégíteni a szexuális igényüket, vagy mindig marad bennük egy vágy a partnerükével ellentétes nem iránt? Ha egy passzív biszexről van szó, akkor elvárna-e tőlem olyan dolgokat a szexben, amire bár néha hajlandó lennék alapvetően nem izgatnak?

Szóval rengeteg kérdés felvetődik. Nem tudom azt mondani, hogy persze-hogyne-bármikor, de ha alakulna valami egy sráccal, és idő közben kiderül, hogy biszex, akkor biztos beszélnék vele ezekről a témákról, és utána hoznék/hoznánk közösen döntést.

2022. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
76%
Nem, passzív biszexel nem. Aktívval voltam együtt, neki teljesen tabu volt az ánusza, soha nem kellett hozzá érnem. Ez lényeges, mert számomra a gondolat is vissza taszító. És úgy általában férfias volt az ágyban, a szexben semmi sem látszott. Nameg nem akart hármasba bele rángatni, stb, tehát nem volt gond. De passzív nem férne bele, nekem nem ad élvezetet, amiket ez maga után hozna.
2022. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Teljesen megértem az elzárkózást és nagyon köszönöm, aki kulturáltan és nem durva szavakkal írta le a véleményét.
2022. ápr. 12. 19:07
 8/47 anonim ***** válasza:
62%
Nem. 39,5N
2022. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
94%
Mint jelent az, hogy passzív? Ha férfival van akkor ő a recipiens, ez érthető. De ha nővel van, akkor se hajlandó dugni, csak elvárja, hogy peggingelje őtet a csaj?
2022. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Nem, arra gondolok, hogy egyrészt ezt ne kelljen szégyellnie a nő előtt, valamint hogy a passzív-popsis vágyait is megélhesse a hagyományos szex mellett.
2022. ápr. 12. 20:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!