Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek az interneten megismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek az interneten megismert nők, hogy nem szégyellik magukat?

Figyelt kérdés

Kezdem, tisztelet a kivételnek, de mióta társkeresőzöm, a hajam kihullik.

A többsége igen talizni akar, aztán valami csoda folytán utolsó nap, sőt a találkozás előtti órában! valami váratlan történik. Hirtelen a családdal kell lennie, megbetegszik úgy, hogy semmi baja nem volt eddig, pont szólt GLS futár hogy hozza a csomagot és ha nem veszi át akkor baj lesz, kijött a depressziója mert nem vette be a gyógyszerét, vagy egyszerűen úgy tesz mintha semmit nem tudna "kiment a fejéből", ignorál két napig, aztán ír mintha mi sem történt volna. Manapság tényleg ilyen pofátlanok az emberek?

Volt olyan is, aki úgy kezdte hogy pasija van, full bunkó is volt velem végig, de közben röpködtek a meztelen képek meg az ilyen-olyan üzenetek. Most hogy kb. 5.jére szakítottak ez alatt az 1 hónap alatt, a semmiből rám ír, hogy ő talizna. Most őszintén nem ég le a pofájáról a bőr? És félreértés ne essék, meg sem fordul a fejemben találkozni, csak nem értem valakik nő létükre hogy járathatják így le magukat, én azt hittem ilyen egyszerű lények csak a filmekben vannak. És amikor egy randit lemondanak azt hiszik sikerül megvezetniük stb. hát persze. Mostmár nem hiszem el senkinek, legelsőknél még tudtak heteken át hitegetni (ez amúgy mire jó?) Akitől nem akarok semmit eleve nem mondok igent egy találkozóra. Mostmár tényleg részemről, egy ilyen húzás és megy a törlés-tiltás, nem engedhetem meg magamnak, hogy ilyen hibbantakra pazaroljam az időmet. Hozzátenném, így ezzel magukat ássák el, mert lehet valakinek tényleg épp meghalt az édesanyja, de én sajnos már nem tudom elhinni...



márc. 30. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Manapság képtelenség felnőttként ismerkedni a nőkkel.
márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Azt nem értem, hogy miért nem tud annyit kimondani a nő, hogy nem szimpi neki az adott férfi? Miért kell hazug kifogásokat kitalálni? Mire jó ez?
márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
79%

"de mióta társkeresozom, a hajam kihullik"


akkor ne társkeresozz. a legtöbb úgysem jön össze, és hogy mennyi idióta van...

márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
65%
Ha megnyugtat, pasiknál is kb ugyan ez van...Ha meg találkozik velük az ember, már az első randin szexet akarnak, és ha nemet mondunk, akkor prostinak vagyunk titulálva.
márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Nőknek is rossz.

Ugyanúgy lemondja a pasi is.

Vagy valóban csak arra megy.

márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Több vasat tartanak a tűzben, téged meg nem ismernek, nekik mindegy, darab - darab. Az első ilyennél én is tiltanám, szórakozzon mással. Mégis mire lehet számítani ilyen viselkedés után a jövőben? Semmi jóra.
márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Mert mi van? Az interneten "valakik" küldözgetnek neked meztelen nős képeket és aztán a végén nem akarnak veled találkozni. Esetleg azért mert azok nem is nők? Ne legyél már idióta....
márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 szerintem te ne legyél idióta. Itt nem anonim oldalak beszélgetéséről van szó, amikor látod az illetőt a családjával valós profilokkal, felhív telefonon, meg még a "pasijával" is látod a képeit, akkor nem azon akadunk fenn, amiről te beszélsz...
márc. 30. 19:18
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdekli őket, mivel sz*rnak másra, hogy ki mit gondol, csak élik az életüket, ahogy nekik jó. Már évek óta egyre rosszabb ez az egész. Amúgy meg szerintem senkit nem érdekel, hogy mit hiszel el és mit nem. Tedd, amit jónak látsz.
márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

Te legalább eljutsz odáig társkeren hogy randit kérsz...

A legtöbb férfinek match sincs, bár látom nem feltétlenül vagy előrébb vele ha akad is pár ilyen egyezés

márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!