Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek az interneten megismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek az interneten megismert nők, hogy nem szégyellik magukat?

Figyelt kérdés

Kezdem, tisztelet a kivételnek, de mióta társkeresőzöm, a hajam kihullik.

A többsége igen talizni akar, aztán valami csoda folytán utolsó nap, sőt a találkozás előtti órában! valami váratlan történik. Hirtelen a családdal kell lennie, megbetegszik úgy, hogy semmi baja nem volt eddig, pont szólt GLS futár hogy hozza a csomagot és ha nem veszi át akkor baj lesz, kijött a depressziója mert nem vette be a gyógyszerét, vagy egyszerűen úgy tesz mintha semmit nem tudna "kiment a fejéből", ignorál két napig, aztán ír mintha mi sem történt volna. Manapság tényleg ilyen pofátlanok az emberek?

Volt olyan is, aki úgy kezdte hogy pasija van, full bunkó is volt velem végig, de közben röpködtek a meztelen képek meg az ilyen-olyan üzenetek. Most hogy kb. 5.jére szakítottak ez alatt az 1 hónap alatt, a semmiből rám ír, hogy ő talizna. Most őszintén nem ég le a pofájáról a bőr? És félreértés ne essék, meg sem fordul a fejemben találkozni, csak nem értem valakik nő létükre hogy járathatják így le magukat, én azt hittem ilyen egyszerű lények csak a filmekben vannak. És amikor egy randit lemondanak azt hiszik sikerül megvezetniük stb. hát persze. Mostmár nem hiszem el senkinek, legelsőknél még tudtak heteken át hitegetni (ez amúgy mire jó?) Akitől nem akarok semmit eleve nem mondok igent egy találkozóra. Mostmár tényleg részemről, egy ilyen húzás és megy a törlés-tiltás, nem engedhetem meg magamnak, hogy ilyen hibbantakra pazaroljam az időmet. Hozzátenném, így ezzel magukat ássák el, mert lehet valakinek tényleg épp meghalt az édesanyja, de én sajnos már nem tudom elhinni...



márc. 30. 14:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
Úgy tűnik nem szégyenlik magukat! A kérdésre a válasz! Ilyen lett ez a világ! Engedd el, és a társkeresőt is! Majd az élet hozza a megfelelő időben azt akit Neked szánt az ég!
márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#10 talán jobban is jár ha nincs, néhány kellemetlenségtől megkíméled magad
márc. 31. 03:04
 13/13 anonim ***** válasza:
84%

Megnyugtatlak én ugyanezt élem át nőként a társkeresőn kérdező. Szinte minden stimmel nálam az általad leírtakból.

- Ghostingolnak, majd egy pár hét után rám írnak mintha misem történt volna. A kedvencem az volt, amikor eltűnt hetekre ,majd újra rámírt. Megkérdeztem,hol volt eddig,nem jött össze azzal akiért ghostingolt ? Mire nagymellénnyel be is vallota ,hogy igen randizgatott más lánnyal de vele nem jött össze a dolog ,így most velem szeretné folytatni az ismerkedést..

- Kinn van az oldalomon, hogy komoly kapcsolatot keresek,ennek ellenére naponta jelölnek be incelek ,akik egyéjszakás kalandot alkalmi kapcsolatot keresnek.

Még sorolhatnám. Úgyhogy átérzem a helyzeted. Jól teszed a törlést -tiltást. A helyedben megprobálnék inkább az offline térben ismerkedni. Most már én is ezt teszem,mert nem akarok ilyenekre az időm és az energiám pazarolni.

márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!