Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Rossz ötlet kiírni a társkeres...

Rossz ötlet kiírni a társkeresős adatlapomra azt, hogy hallókészüléket is viselek?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy inkább távol tartja az embereket. A statisztikám is annyit mutat, hogy 600 emberből mindössze 5 jelezte, hogy szívesen ismerkedne velem (melyből végül csak egy randi jött össze). Volt, hogy rám írt valaki, de mire válaszoltam neki, ő már másvalakivel folytatta tovább a mondatot. Elvileg átlagos a kinézetem, nem ezzel van a baj. Viszont a zavaró az az, hogy naponta 6-an,7-en megnézik az adlapomat, és senki nem akar ismerkedni velem- és talán pont a hallókészülék megléte miatt, mert senkinek nem kell egy "fogyatékos" (nem szeretem ezt a szót, de a hallás csökkenés is annak számít). Van, aki szerint nekem illene kezdeményeznem férfi létemre, ha viszont megteszem az első lépést, általában válaszra sem méltatnak. Valóban nekem illene megtennem az első lépést? Sokszor már úgy vagyok vele, hogy hagyom a csodába az egészet, és ha valaki akar valamit tőlem, meg fog tudni találni, de én biztos, hogy nem akaszkodok rá senkire. A mai fiatalabb korosztály (én például nemrég léptem be a 40-be), pedig már látszólag teljesen más szemléletmóddal bír, és ha egy nőnek megtetszik valaki, ő bizony egyből megteszi a kezdő lépést és jelzi is a férfi felé. Vagy lehet, hogy ezt csak én látom rosszul?

márc. 28. 15:26
1 2
 1/20 anonim válasza:
Ha nem írod ki és kiderül úgy is elküld, aki ezt nem tudja-akarja elfogadni, jobban jársz, ha kiírod. Ha nem ezt teszed, még több kudarc fog érni.
márc. 28. 16:02
 2/20 anonim válasza:

Én mindenképp kiírnám, mert ha oda juttok majd, hogy találkozni fogtok és akkor tudja meg, akkor átverve érezheti magàt, hogy egy ilyen fontosnak mondható dolgot eltitkoltál.


Illetve az is előfordulhat, hogy faképnél hagy, vagy legközelebb már nem fog akarni találkozni. Ha előre tisztázod ezt, megóvod magad is és a másikat is a kellemetlen szituációktól.


Aki pedig szeret, az szeretni fog ezzel együtt is hidd el. :)

márc. 28. 16:07
 3/20 anonim válasza:
Nem, szerintem alap, hogy ezt kiirod. Fontos információ, de nem ez alapján fogsz megtetszeni vagy nem tetszeni valakinek
márc. 28. 16:09
 4/20 A kérdező kommentje:
Így van, a korrektség miatt írtam ki az adatlapomra is azt, hogy hallókészüléket is hordok, mivel így van lehetősége a másik félnek mérlegelni, hogy ennek tükrében meg szeretne-e ismerni, vagy sem, és hogy a személyes találkozó alkalmával ne érezze becsapva magát, pontosan. Köszönöm az eddigi válaszokat!
márc. 28. 16:14
 5/20 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy ez csak a hallókészülék miatt van. Férfiak számára egyszerűen ilyen a társkereső oldalak használata
márc. 28. 16:33
 6/20 anonim válasza:
Amúgy simán lehet ám, hogy erdekled azt, akinra nézett az adatlapodra, csak azt várja, hogy te tedd meg az első lepest
márc. 28. 16:43
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Ez is lehet, de úgy veszem észre, hogy egy mai középkorú, vagy fiatalabb lány egyből megteszi a kezdő lépést, ha tetszik nekik valaki, és nem vár a férfi kezdeményésére. Más a mentalitás. Persze, lehet hogy én gondolom rosszul.
márc. 28. 17:02
 8/20 A kérdező kommentje:
Ha valaki csak ránéz a profilomra, és már tovább is lép, az nálam azt jelenti, hogy már érdeklem komolyan, az illető tovább lépett, és nekem is tovább kell. Az olyan szekér után pedig nem szeretek menni amelyik nem vesz fel.
márc. 28. 17:03
 9/20 anonim válasza:
Őszinte leszek, fájni fog, de ez a valóság, ha bármilyen testi fogyatékosságod van, hátránnyal indulsz, a teljesen ép, egészséges emberek esetleg barátkozni, de többségük párkapcsolatra nem szeretne maga mellé fogyatékkal élő embert. Nem kell őket ezért leszólni, de ez van. Vannak kivételek, de ők nem az átlagot képviselik, hanem a ritka kivételt. Tapasztalat!
márc. 28. 17:36
 10/20 anonim válasza:
Ha van is olyan türelmetlen, vagy nem tudom, talán bátor, határozott nő is, aki kezdeményezne, az nem azt jelenti, hogy minden nő ilyen. Én pl nem. Mindenkinek kellemetlen a visszautasítás, légy te a bátrabb, s ne vedd magadra, ha visszautasítanak.:) + sokan talán csak azért vannak a társkeresőn mert unatkoznak, vagy önbecsülés hiányában bókokat hajhásznak.
márc. 28. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!