Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerek egy nőt,egy gyógyszerf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy nőt,egy gyógyszerfüggő csúnya sráccal volt együtt,50-60 ezreket ekresett havonta,bár állítólag a pénzéért volt vele a nő?

Figyelt kérdés
az még érthető is lenne,mert a nő soha életébe nem dolgozott,szakítottak,rá egy kb 2 hónapra rá írtam,mondom,szia mi újság?ismerősök voltunk ekkor pár éve már,elkezdi,mitakarsz?egyből letöröltem,jogos volt a kiakadásom?lényegtelen infó ugyan,de én 400 ezret keresek havonta
ápr. 2. 12:45
 1/10 Anton Chigurh ***** válasza:
100%

A nő tudja, hogy mennyit keresel?


Bárki ismerkedhet bárkivel.


A "mit akarsz?" kérdés elsőre kicsit erős, az igaz.


Letörölted, kész.

Haladj tovább.

ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó,őszinte leszek,zavar és nem értem mért kell a nőknek inkább egy naplopó dilis ember,rám meg carnak
ápr. 2. 13:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg más nő is van a világon. Pont az az egyetlenegy foglalkoztat?


Milyen korhatáros tartományban keresgélsz? Hány éves vagy? (Nem, nem mindenki a "pénzeszsákot" keresi a másikban.)


Van, aki az Emberi Értéket látja meg a másikban.

ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
emberi értékben is jobb vagyok annál a krapeknál,36 éves vagyok,még nem volt nőm...se sex....
ápr. 2. 13:28
 5/10 Anton Chigurh ***** válasza:
100%

Ismered a "krapekot" ?

Tudod hogy min megy/ment keresztül?


Ha nem, akkor egyenes a válasz:


Ne ítélj el senkit.


Lehet hogy szerinted értékes ember vagy, lehet hogy mások szemében pont ez húzza le az "értéked", hogy 36 évesen még nem volt kapcsolatod.


Szerintem ebből a szempontpól a nők elég nagy hányada pont téged talál creepy-nek.

ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

most igen,oké,de amikor 16 voltam,akkor mi volt a baj?

én is keresztül mentem dolgokon,de attól még dolgozok,amikor nem dolgoztam,akkor arra volt fogva hogy ezért nem kellek a nőknek

ápr. 2. 13:36
 7/10 anonim ***** válasza:
14%

Minden nő ezt csinálja

Az agresszív csalókat látják alfának

ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"állítólag" ki állította? gondolom, a gyógyszerfüggő srác... nem akarja elfogadni, hogy vki őtökéletességét elhagyta.


Amúgy meg igen, fura az, amikor ráírsz vkire úgy, hogy rohadt régen beszéltetek, és teljesen normális az, hogy a másik ilyenkor visszakérdez, hogy térj már a lényegre, nem fog belemenni egy udvariassági beszélgetésbe... főleg hogy te is bevallod, hogy nem azért írtál rá, mert éppen rá gondoltál, meg alapvetően érdekel, hanem mert össze akarnál vele jönni. Egyszerűen túl sértődékeny vagy és bunkóságot látsz bele teljesen normális dolgokba.

ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kiakadásod érthető, egy ilyen után én sem álltam volna vele szóba. A gyógyszerfüggő exe hogy jön a kérdéshez?


Lényegtelen infó ugyan, de van egy fekete-fehér cicám.

ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egy fekete van kis rozsda színnel de nagyon cuki
ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!