Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki ismerkedne egy 24 éves, állítólag jóképű, független férfival?

Figyelt kérdés

Különösen gazdag nem vagyok, csak, hogy elkerüljük az esetleges félreértéseket. Mások véleménye alapján jóképű vagyok. Szabadidőmben leginkább olvasni szeretek.


Kezdésnek három kívánságom lenne. Ne legyél egészségtelenül túlsúlyos, legyél nő, és ne legyenek előzetes szexuális tapasztalataid.


Ha valamit még tudni szeretnél, vagy esetleg felkeltettem az érdeklődésedet, akkor kérlek privát üzenetben keress.



jan. 31. 10:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
Fuuu.... omleni fognak a jelentkezők. Ja nem.
jan. 31. 10:51
 2/14 anonim válasza:

Már eleve rossz, hogy valaki itt próbál ismerkedni vagy barátkozni.


"ne legyenek előzetes szexuális tapasztalataid." Hogy mi? Most azért mert te még szűz vagy amivel semmi baj nincs, elvárod, hogy a másik is az legyen és ez alapján is szelektálsz a nők között? Atyaég, a hozzád hasonló emberek saját maguknak állítanak ilyen akadályokat. Az első két pontot megértem, de az, hogy valakinek ne legyen szexuális tapasztalata... Nem fog mindenki rád várni vagy másra, mert az ember biológiai órája ketyeg és a szex nélkülözhetetlen. Ez a kérdésed annyira önző, hogy te magad sem veszed észre. Azért mert te sikertelen vagy a nőknél még ne várd el, hogy a partnered is az legyen. De fordítva is szemétség amikor a csaj kér hasonlót vagy azt, hogy ennyi idősen legyél lepedőakrobata. Ezeknek semmi jelentőségük nincsen csak a te és a hozzád hasonlók fejében van ezeknek értéke. A szeretet és a tiszteleten van itt a lényeg. De most tegyük fel, hogy összejössz egy ilyen csajjal, lefekszel vele de később szétmentek aztán jön megint egy hozzád hasonló srác akinek ilyen kérései vannak és hiába illenek össze nem jöhetnek össze mert a csaj már nem szűz.


Nem te leszel az első és az utolsó akinek ilyen irreleváns kérései lesznek és utána csodálkozik, hogy miért nem talál párt maga mellé.

jan. 31. 11:05
 3/14 anonim válasza:
#2 mindenkinek lehetnek igényei, nem kell ezen ennyire felháborodni.
jan. 31. 11:13
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Engedd el. Egyértelműen csak megsértődött szegény. Még azt is behalucinálta magának, hogy szűz vagyok.
jan. 31. 11:17
 5/14 A kérdező kommentje:

#5 Őszintén nem értem, hogy mit keresel a kérdésem alatt. Párkeresési céllal írtam ki a kérdést, azt pedig már tudjuk, hogy te nem engem keresel.


Ennyire frusztrált vagy?

jan. 31. 11:27
 6/14 anonim válasza:
A válaszaid alapján csak te vagy itt megsértődve, nyilván frusztrált vagy a jelenlegi helyzeted miatt. Én teljesen nyugodt hangnemben válaszoltam, és továbbra is nyugodt vagyok. Csak mondtam, hogy magaddal baszol ki ilyen igényekkel, légy magaddal is őszinte. Nem véletlenül a gyakorin keresel párt, a jó palik nem itt szoktak.
jan. 31. 11:29
 7/14 A kérdező kommentje:

#7 Én úgy látom, hogy amiket te írtál, azok közel sem járnak a kérdésem megválaszolásához.


Szerintem menj és köss bele olyanokba, akik olasz éttermet keresnek egy adott városban. Magyarázd meg nekik, hogy magukkal basznak ki, hisz mennyi másfajta jó kaja van!


Na további szép napot, a te trollkodásodra már túl sok energiát pazaroltam.

jan. 31. 11:40
 8/14 anonim válasza:

Nagyon buta lehetsz ha ezeket a válaszokat amik teljesen jogosak te kötekedésnek veszed és véletlenül sem az merül fel benned, hogy valamin változtatni kéne ilyen kritériumokkal. Nyilvánvalóan csak te vagy kamion és mindenki más rossz, hülye és troll.

Mellesleg azt írod, hogy nem vagy szűz, de elvárod, hogy a partnered ne legyen az, ennyi idősen? A kettes válaszoló nem hinném, hogy hülyeséget írt amikor azt írta, hogy önzőek a feltételeid. Mondjuk aki ennyire megrögzöttem védi a maga kis világát azon tényleg nem lehet segíteni. További jó vergődést!

jan. 31. 11:47
 9/14 anonim válasza:
Nyilvánvalóan szűz a kérdező.
jan. 31. 12:05
 10/14 anonim válasza:
Jó kérdező nekünk tök mindegy, bújj el akkor a pajzs mögé hogy mindenki hülye, csak Te vagy az okos, látod is hogy mennyi nő hemzseg a kérdésed alatt, hogy meg akar téged ismerni. Csak ilyen hozzáállással és mentalitással ne csodálkozz, ha öt év múlva is egyedül leszel.
jan. 31. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!