Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Másnak is eltűnnek az itteni...

Másnak is eltűnnek az itteni állítólagos lányok,nők?Mi értelme van így ennek a kategóriának?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 23:11
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim válasza:

A nagyrésze amúgy lány és nő valóban, a kamut könnyü felismerni egyébként a legnagyobb tip amikor kiírja hogy beszélgetne és 18/l vagy 19/l ezenkivül semmi információt nem add meg és ír, akkor biztos lehetsz benne hogy egy fiú trollkodik vagy adja ki magát másnak ami, de ezt egyébként könnyü észrevenni, mert a válaszok is elég igénytelenek, pár szavas semmi, akivel amúgysem beszélnél élőben kb.


Szóval a gond az hogy itt az a típus aki ismerkedni akar az nagyon félős még akkor is ha tapasztalt, arra is számíthatsz hogy elvileg minden jó kép telefon, videohivás stb, de az utolsó pillanatban még sem akar talizni, de jellemzőbb hogy vmibe beleköt hogy öreg vagy túl fiatal vagy, nem jól állt a hajad stb mindegy a lényeg hogy miért nem jó az egész. Szóval ez ilyen nagyon fel kell kelteni az érdeklődést hogy akarjon tőled vmit.

Mondjuk úgy hogy oldalakat kezd el írni és érzed hogy rád van kattanva akkor lehet vmi, de az hogy pár kérdés ide oda pár sorban, garantált hogy nem sok lesz, hacsak nem rögtön tali

2023. nov. 3. 23:16
 2/55 A kérdező kommentje:
Én kb. 3 csajjal beszéltem innen.1 biszexuálisnak vallotta magát,meg szerette a bdsm-et is,szóval jó sokáig beszéltünk,csak aztán összejött valakivel,amúgy sokat tudott írni,de a kapcsolat után már kb. leszart,előbb kellett volna randevúra hívni.A másik 2 csaj mentálisan kattos volt,meg szar kapcsolatban tengődött.A többi beszélgetésem kimerült abban,hogy én írtam és néha jött egy ja,aha,persze,talán.
2023. nov. 3. 23:26
 3/55 anonim válasza:

Minden lány/nő leszar ha kapcsolatba kerül, tök mindegy hogy mit mond előtte, megszünsz létezni és igen, van egy határidő amielőtt el kell hívnod, ha nem hívod el akkor agyában te bekerültél csak barát kategória. Mindegy hogy milyen jó lennél amúgy neki. Bár inkább úgy mondom írás rohadtul unalmas hamar, és ha kezd ellaposodni unatkozik akkor annyi már nem kellesz.


Kattosból itt nagyon sok van, jellemző hogy élnek halnak a vacak kapcsolatukért, és inkább meghalnának mint hogy kilépjenek belőle, szeretnek a langyosba fürdeni, nagyon kerülendő típus

2023. nov. 3. 23:29
 4/55 anonim válasza:
90%-ban igen, egy idő után felszívódnak :D De érdekesmód sokszor előzménye sincs, tök jól elbeszélgetsz vele és egyszercsak nem ír többet. Mindezt úgy hogy nem egyszer ő kezdeményezte a beszélgetést, vagy ő akart ismerkedni..:D
2023. nov. 3. 23:29
 5/55 anonim válasza:

Nekem az egyik ismerösöm pont használta az oldalt és ő is felszivodott és ezért itteni kiakadt rajta. A lényeg hogy nem rossz indulatból, elfelejtette ezt az oldalt és ennyi.

Szóval tanulság, az hogy sok férfi azt hiszi sokat jelent ha jól elírkál egy lánnyal, hát valójában kb semmit, lány, rengeteg kommunikáció élőben és irásban is, az hogy te jól elbeszéltél semmi.

És persze az hogy ellaposodik ő már unja, nincs kedve magyarázni csak nem ír. Fárasztó, nekem is volt ilyen, untam már, és nem írtam kész.

2023. nov. 3. 23:33
 6/55 A kérdező kommentje:
2x évesen megismertem egy csajt vonaton,csak más városban lakott.Eleinte túl félénk volt,aztán egyszercsak jött egy uj fiúval.Megtudtam,hogy a barátja.Aztán szakított és már úgy búcsúzott,hogy adhat-e puszit,meg mosolygott,mint a vadalma.Én meg pont rossz hangulatban voltam akkor,aztán telt az idő és már jött is az új pasi.Szóval ja,ketyeg az idő,ha nem lépsz,akkor a hajó elmegy.Amúgy a kattosoktól mindig haraggal váltam el és tényleg mindig valami faxságon hisztiztek be,meg túlgondoltak valamit,persze a sértéseiket meg el kellett volna viselnem búcsúként,örültem végül,hogy hamar előjött a hisztirohamos defektjük.
2023. nov. 3. 23:40
 7/55 A kérdező kommentje:
Ja,ez az "irj 18/L" kb. mindig valami kis troll.
2023. nov. 3. 23:41
 8/55 anonim válasza:
#5 jól mondja, velem is sokszor előfordult hogy nekem többet jelentett a dolog mint a lánynak. És lehet nem a rossz indulat teszi, de mindazonáltal ennyire nem kéne félvállról venni hogy a másik félnek mennyit jelent. De a nagyobb bajom inkább azzal van, amikor ő is előadja hogy mennyire fontos neki stb.. aztán egyik pillanatról a másikra "jah bocs mégsem". Ez mondjuk elég gáz viselkedés, volt is részem pár ilyenben sajnos.
2023. nov. 3. 23:42
 9/55 A kérdező kommentje:
5,de más felületre át sem akarnak jönni.Szóval ez az "ismerkednék fiúval" ilyen "unom magam,szórakoztassatok" inkább.
2023. nov. 3. 23:45
 10/55 A kérdező kommentje:
8,szerintem normálisan is el lehet magyarázni,hogy miért lépsz le.Bár néhány férfi is elég gáz,elkezdenek ilyenkor büdös k.rva-zni,meg hasonló,szóval a női oldalt is megértem néha.
2023. nov. 3. 23:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!