Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen veszélyei lehetnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen veszélyei lehetnek, ha az első nővel összeházasodik valaki, aki elment vele randira?

Figyelt kérdés
Olyan férfiakra vonatkoztatva kérdezem, akik 25 éves korukig nem randiztak, aztán azután az első randipartnerüket elveszik feleségül.

ápr. 2. 20:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Illetve úgy értem, hogy a férfi több nőt is elhívott már addigra, de mondjuk csak ez az egy jött el vele randira.
ápr. 2. 20:11
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Te miről beszélsz? Azért az első randi és a házasság között eltelik egy kis idő.
ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Önismeret hiánya, de gondolom nem egy randi után lenne házasság is.
ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Arról beszélek, hogy senki más nem ment el a férfival randizni, csak az az egy nő.
ápr. 2. 20:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismertek ilyet?
ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Másnapos Sárkány ***** válasza:
69%
Semmilyen veszélyt nem rejt magában, de 1-2 évnél nem lesz hosszabb az a házasság. De nézd a jó oldalát, legalább hamar túl lesz az illető az első válásán is. Tele a környezetem ilyen hirtelen házasodott, majd elvált emberekkel.... Hiába, rohan a világ, csak tudnám hova? Én inkább megállnék picit az ilyen rohanó emberek helyében és használnám azt az izét amit a koponyánkba ültettek a reptoidok.
ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki ugyan olyan. Én 18 évesen ismertem meg az exem, el is voltunk jegyezve, több évig együtt voltunk (házasság nem volt), és azóta se feküdtem le senkivel a két év szingliség alatt. Ugyan nem az első kapcsolatom, szexuális élményem volt, de engem nem rettent el az elköteleződés, sose "akartam kipróbálni másokat" és igazán most sincs semmi kedvem ehhez.

Aztán hallok kapcsolatokat felbomlani 6-8-10 év után mert valamelyik azt érzi nem tudta kiélni magát és még fűvel fával szeretné, mindenki egyedi.

ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
99% az, hogy válás lesz a vége, jó esetben még a gyermek érkezése előtt, rosszabb esetben utána pár évvel..
ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Az egy dolog hogy emberünk ennyire eccerű, de vajon hol az a nő aki annyira idióta lenne hogy hozzámegy 1 randi után?

Spoiler: sehol. Még vallásos körökben sem.

ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Az nincs a kérdésben, hogy a randi után egyből (mondjuk másnap) elveszi feleségül a nőt.

Nyilván arra vonatkozik a kérdés, hogy érdemes-e tovább keresgélni, hátha lesz jobb, illetve ha egy idő után elveszi ezt a nőt, akkor utána mi fog történni.

Ez elég személyfüggő, de gyanús, hogyha felmerül a kérdés, akkor talán félsz attól, hogy megunod a partneredet.

Szerintem ne gondolkozz ezen, csak csináld, és közben kiderül, hogy mi a jó neked, nektek.

ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!