Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt aki összeházasodott/az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt aki összeházasodott/azóta is együtt van azzal a férfival/nővel aki az első volt az életében? Megbánta?

Figyelt kérdés
Megbántad-e azt, hogy nem szereztél több tapasztalatot? Hogy nem próbáltad milyen mással az ágyban?
2015. júl. 28. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Bár nem házasodtam meg, de még mindig együtt vagyok a gyerekkori szerelmeimmel. :)
2015. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám az apukámmal.

Nem bánta meg. Nem vágyott más kalandra. 44 éves házasok.


Én nem mentem hozzá az elsőhöz... ilyen tapasztalatról nem tudok beszámolni...

2015. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
nem ilyen vagyok, de én azt nem bántam meg, hogy nem ragadtam le az elsőnél, sem a másodiknál...
2015. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim 3 hónap ismeretség után hazásodtak. Máig is boldogok, már vagy 30 éve.
2015. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Itt vagyok. Életem első férfijához mentem feleségül. 11 éve vagyunk együtt. Egyetlen egy perc sem volt,mikor megbántam volna. Egyáltalán nem bánok semmit! Nekem nem kell rajta kívül más férfi!! Ha csak arra gondolok, hogy valaki mással ágyba bújni...te jó ég! Még a hideg is lever! Brr. Nem, nem. Vele is megszereztem minden tapasztalatot, ami csak kell..nincs miről beszélni. Nem érzem úgy,hogy bármit is kihagytam volna, vagy bármiről is lemaradtam volna...netán kevesebb tapasztalom lenne. 30/nő
2015. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ilyenek vagyunk, 17 évesen találkoztunk, 16 éve vagyunk együtt, 7 éve vagyunk házasok és van két gyönyörű gyermekünk! :)

Nem bántam meg, boldogok vagyunk együtt! :)

2015. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3 honap utan hazasodtam 27 éve eggyütt vagyunk és nem bántam meg
2015. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen körülmények között ismerkedtetek meg kedves utolsó ?
2015. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ablakokat festettünk náluk.ott ismerkedtem meg a párommal
2015. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!