Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 évesen mennyi esély van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 évesen mennyi esély van nekem férfiként hogy megismerkedjek valakivel, 1-2 éven belül összeházasodjunk és 3 éven belül családot alapítsunk?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy a legtöbb pár 3-6 hónap után mutatja be egymást a szüleinek, 1 év után jegyzi el egymást, 2 év után házasodnak és 3 év után lesz gyermekük.

ápr. 3. 08:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon fiatalokra ez igaz lehet de ha nagy a szerelem egy év alatt még lehet minden.
ápr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
75%
Én párom 3 éve a badon találtam , már feladtam mindent kb és regisztráltam mondom mi baj lehet aztán 1-2 hónapig csak beszeltünk kb. 4 hónap után lettünk 1 pár 1 év után megkérte a kezem (vicces mert én úgy tudtam h csak kirándulni megyünk és minden áron valami kávézóba akart vinni de sajni foglalni kellett volna helyett előre volna aztán éreztem egyébként h készül valamire majd haza fele a keleti pályaudvaron térdelt le és kérte meg a kezem emlékszem minden hol teli volt ilyen hegbálosokkal meg egy csávó olyan piszok hamisan énekelt h pusztulat de ha nem igy történt volna akkor nem nevetnénk akkár hányszor előjön a story xD ) idén februárban pedig házasok lettünk most családot szeretnénk 2 hónap hogy offos a story lehet jövő honapban össze jön. Szóval én úgy gondolom az embernek elkell dönteni mi az amire vágyik ,ha jön a személy akit “neked szántak” úgyis érzed ,aki keress az talál ! És sosem késő elkezdeni bármit is ! Johh azért nyilván ne 60évesen vállalj gyermeket. De szerintem 38 évesen bőven jó még :) sok sikert kívánok !
ápr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1-es: 1 év alatt? Azért az ismerkedéshez kellene 1 év legalább, eljegyzéshez megint 1 év ( a végén házassággal ) és után 1 év múlva kb. a gyerek/család.


1 év alatt azt jelentené hogy 3 hónap ismerettség után gyereket csinálunk....

ápr. 3. 08:34
 4/21 A kérdező kommentje:
2-es kösznönöm! Nagyon szerencsés ember vagy. 3 év alatt sikerült eljutnod oda, magyarul nekem azért nincs sok időm, nem akarok 50 évesen apa lenni sajnos.
ápr. 3. 08:36
 5/21 anonim válasza:
65%
Szerintem nem kellenek évek ha meg akarod kérni megkéred fél év után ha ő az “igazi “ minek várj ?
ápr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%
Hát nézd, az első kapcsolati évfordulók után 1 nappal lett pozitív a terhességi tesztem, amikor már 2 hónapja házasok voltunk 😀 Bármi lehetséges. 30asok vagyunk, a férjem veled egyidős.
ápr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mi a jó döntés. De mindenesetre még a 0. mérföldkőnél sem vagyok. A társad beljebb van mint én ha velem egyidős :).


Én úgy érzem kifutottam az időből vagy nagyon az utolsókat rúgom.


Férfiaknál 35-re tenném az utolsó lehetőséget, nőknél 30 körülre.

ápr. 3. 08:40
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy eddig mennyire működött a dolog számodra a nőkkel.

Ha semmilyen tapasztalatod nincs, soha nem volt komoly kapcsolatod akkor kvázi esélytelen, felejtsd el a dolgot.

Ha volt már több kapcsolatod, alapvetően valamilyen szinten érdekled a nőket, tudsz ismerkedni, "csajozni", akkor simán van még esély arra, hogy legyen családod, csak meg kell állapodnod.

Ha nagyon régóta egyedül vagy, nem igazán voltál soha sikeres a nőknél, akkor talán egy nagyon minimális esélyed van, de nagyon nagyon gyorsan kell összekapnod magad.

Én 30 évesen úgy gondolom számomra ez már elúszott.

Soha nem voltam népszerű a csajoknál, életemben egy komoly kapcsolatom volt még a 20-as éveim elején, de az sem tartott olyan hű de sokáig. Mostmár évek óta tök egyedül, senkit nem érdeklek.

ha valami gyökeres változás állna be az életembe akkor sem hiszem, hogy normális időben el tudnék oda jutni, hogy családom legyen.

Lennék kb. 45-50 éves, de ki a franc akar ennyi idősen már gyereket? Én biztosan nem.

ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 3 év reális. Kell idő, mire tényleg megismeritek egymást. Oké fél év után a rózsaszín ködtől eljegyzed, aztán 2 év után rájöttök, hogy fullra elviselhetetlen az igazi énje mindkettőtöknek. Rossz esetben válhattok is egyből és terhes is, teljes felelőtlenség.
ápr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
8-as én is így látom sajnos, el kéne engedni és lehet akkor jönne valami, ez már egyfajta kapuzárási pánik sajnos, vége a dalnak. 30-as éveim elején nem akartak a nők semmit, nem tudtam kialakítani semmit, miért változna ez meg most?
ápr. 3. 08:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!