Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj a hozzáállásommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a hozzáállásommal? Szerintetek is sok lennék, ha lenne valakim?

Figyelt kérdés

Vannak elvárásaim a leendő páromat illetően, de csupa olyan dolog, amit én is biztosítani tudok pl. nem dohányzok, nem iszom, önállóan élek, stb. Mégsincs se online térben, se a valóságban semmilyen pozitív visszajelzésem az elmúlt 5 évből, hogy bárki is meg

szeretne velem ismerkedni.

Tény, hogy 2-szer is elváltam és van 2 gyerekem is, akiket sose titkoltam ismerkedés során, de semmi.

Ennyire kibírhatatlan vagy ronda lennék? Az egy dolog, hogy csak szexre vannak jelentkezők, de mivel ilyen "kapcsolattal" nem kívánok élni, így ezeket nem tekintem sikernek.

A munkahelyemen és az ismerőseimtől is mindig megkapom, hogy olyan jó neked, hogy erős nő vagy és önállóan fenttartod hármotokat már sok éve. Ez lehet a gond, hogy a korosztályombeli férfiak nem bírják az "erős nőket" vagy az erős nőnek látszó nőket? 42N



márc. 21. 07:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%

Szia!


Szerintem nem lennél sok. Nekem is hasonló elvárásaim vannak.

Merre laksz? Van kedved ismerkedni?


üdv

Peti (33 Bp)

márc. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Semmi gond a hozzáállásoddal. Kb. nekem is ezek az elvárásaim amit leírtál. Merre élsz kérdező? 39/f
márc. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
42 évesen egy “kész” ember vagy, szerintem nem az a baj, hogy nem bírják ezt, hanem hogy gondolom a korosztályodban nem sok szingli férfi van, aki hozza a szintedet vagy nem tudják, hogy illesztenétek össze az életeteket, mert gondolom neki is van egy kialakult életük. Ezért könnyebb fiatalon ismerkedni, amikor még úgy vagytok vele, hogy ha megvan a közös értékrend, akkor majd együtt összerakjuk a dolgokat. Most meg olyat kell találnod, akivel eleve passzoltok, kevésbé vagytok kompromisszumképesek, mégha a hajlandóság meg is lenne.
márc. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél be egy képet.
márc. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%

42 éves, 2x elvált, 2x gyerek. Oké, nem iszol, nem dohányzol és önállóan élsz. Be is baxna, ha ez elvált anyaként nem így lenne.


Nem hiszem el, hogy annyi az elvárásod a leendőd felé, hogy ne cigizzen, ne igyon és éljen önállóan, ez bullshit.

márc. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%

Ismerek sokgyerekes anyukát, 4x éves azt hiszem, és nagyon csinos, elég meredek munkakörrel.

Mégsem használnám rá az "erős nő" kifejezést, mert kedves, csendes, mosolygós, szerény nő. A nőiessége nagyon fontos neki, az látszik rajta.

Akiktől ezt az "erős nő" kifejezést hallom, már menekülök, mert valami bújtatott öncsonkításnak tűnik.

Legutóbb, akitől hallottam, na ő nem erős volt, hanem egy alpári bunkó. :(

márc. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Nőként nekem egy már 2x is! elvált, 2 gyerekes pasi, főleg ha mindkettő más nőtől van, azonnal kuka lesz. Lehet megsértődni, de nálam ez azt tükrözi, hogy nagyon meggondolatlan az illető.
márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Gyerekes férfit keress magad mellé, egyébként abszolut lehetséges, tényleg elrettenti a férfiakat, hogy a két gyerek két apától van.
márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

Miért gondolnak mások erős nőnek, mi miatt váltál el kétszer?


Hogyha dominánsan viselkedsz az okozhat nehézséget, mert a férfiak többsége olyan és nem akar ugyanolyan nőt. Az alárendelődő férfiakat pedig gondolom nem tartod vonzónak.

márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
Milyen jó, hogy nincs gyerekem. 41 éves vagyok, van komoly kapcsolatom 17 éve és ha kéne még így is tudnék pasit szerezni. A gyerek csak hátrány bárki bármit mond és hiába sulykolják, hogy szaporodjunk, mert anélkül nincs értelme az életünknek. Nagy átverés az egész.
márc. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!