Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 évesen mennyi esély van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 évesen mennyi esély van nekem férfiként hogy megismerkedjek valakivel, 1-2 éven belül összeházasodjunk és 3 éven belül családot alapítsunk?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy a legtöbb pár 3-6 hónap után mutatja be egymást a szüleinek, 1 év után jegyzi el egymást, 2 év után házasodnak és 3 év után lesz gyermekük.

ápr. 3. 08:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
17%
Mondjuk ilyen hozzáállással nem is fog változni semmi...
ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Tehát egy 30 körüli egyedülálló nő már húzza is le magát a WC-n. Értem 😀
ápr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Engedd el. Ha soha nem voltál sikeres, most miért lennél? Meg kiknél? Max valami iszonyatosan kövér, 2+ gyerekes, elvált anyukánál...

De ha ő nem akar veled családot akkor is mindegy.

38 évesen korban még hozzád illő 30+ éves, egyedülálló, gyerek nélküli nőt találni...hát sok sikert.

ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

13-as amúgy sok ilyen nő van akit írsz, 30-40 közötti egyedülálló gyerek nélküli.


Csak pár problém van hogy irreális elvárásaik vannak, nem akarnak gyereket, ha akarnak akkor csak Chadtől stb. stb.


Szóval lefőtt a kávé sajnos.


37F

ápr. 3. 10:32
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
0
ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
Miért válaszoltok neki ? Ez megint a kereszténycel barátunk! 28-32 éves vékony , szép sikeres , gyerektelen nőről álmodozik! Mikor ő öreg, ronda , kövér , csóró , agybajos és szűz ennyi idősen.
ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%
Ahh már vártam mikor hangzik el Chad neve, kihagyhatatlan minden itteni kérdésből.:D
ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem kell erőltetni, mert ha most rágörcsölsz, még a végén elveszel egy olyan nőt, akivel nem is harmonikus a kapcsolatod. Ffiként neked 45 évesen se lesz gáz gyereket vállalni, nőknél jobban ketyeg a bio óra :/
ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kérdező van egy magányos 43 éves , 1 kisgyerekes , szép arcú de kicsit duci alkatú munkatársam. Érdekelnéd őt! Jár templomba is. Ha érdekel jelezd és megadom a telefonszámát.
ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19 voltam


Sejtettem hogy nem fogsz jelentkezni. Itt lett volna a lehetőség hogy meg ismerkedj valakivel! De te ragaszkodsz az instás fiatal , gyerektelen , szép vékony nőkhöz. Mikor te ennek az ellentetje vagy férfiben. Sose lesz így senkid ha ennyire makacs vagy.

ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!