Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen lehetetlen, hogy 39...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen lehetetlen, hogy 39 éves apatestű, nem helyes férfiként csinos vonzó vékony fiatal 25 év körüli barátnőm legyen, úgy hogy 340 000 ft nettós jövedelmem? Lejjebb nem tudom adni az igényeket így egyedül fogok maradni?

Figyelt kérdés
ápr. 4. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szint esélytelen, kevés ennyi pénz ennél többet keres egy kezdő 25 év alatti SZJA kedvezmények köszönhetően.
ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hypno ***** válasza:
71%
Ez mitől politika? Sőt mitől magyar politika?
ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha az a 340ezer dollárban lenne, de legalább robelben, akkor talán....
ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem csak az a gáz, hogy ezt a nyomorult kérdést naponta felteszi egy nyomorult ember, hanem az is, hogy ezt rendszeresen megpróbálják megválaszolni egyesek...
ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen, esélytelen.
ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Csak hogy pozicionáld magad: átlagosnál jobb képű, 184cm magas, 86kg-os, sportos, 30-as férfi vagyok, saját lakással, autóval, munkahellyel. Ha az online társkeresőkből indulok ki, akkor rám csak a 160cm magas, 80kg+ -os nők pályáznak nagy ritkán. Ha értékelnem kell magam egy 10-es skálán, olyan 10/7-8-as vagyok, emberileg teljesen normális, káros szenvedélyektől mentes, diplomás, érdeklődő, nem uralkodó természet. A fizum változó, nem fix, az alja 680EFt, a teteje 900EFt. Nos, ezzel én nőt sem találok, írhatok én akármennyinek, válaszra sem méltatnak. Húzhatok én jobbra bárkit, egy match sincs.


Akkor ezek után találd ki hogy te milyen nőkre pályázhatsz.

ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Shrek te egy beteg ember vagy, évek óta majdnem naponta felteszed a kérdést csak a körítés változik. Egyébként azért fogsz egyedül maradni, mert egy buta troll vagy.
ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Hogyha külsődre nem adsz, belsődön nem dolgozol, karrierben nem vagy motivált, akkor nagyon nehéz olyan barátnőt találni, aki a férfiak többségének tetszik. Valamivel meg kell fognod az ellenkező nemet, neked is van preferenciád, mint a külső és kor. Mit tudsz nyújtani cserébe?
ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A testeddel és a gondolkodásoddal tudsz foglalkozni. Emellett 100-assal kevesebbet keresek és boldogok vagyunk ketten.
ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor lenne lehetséges ha gazdag lennél. És akkor sem vágyalapú lenne hanem csak a pénzedért. De így, az esélyed 0.
ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!