Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen esetben mennyire érthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mennyire érthető a "kárörvendezés"?

Figyelt kérdés

Én egy elégé csúnya férfi vagyok sajnos az élet a genetika elbánt velem, így 38 évesen nem volt még barátnőm, igen szűz vagyok még, rengeteget próbálkoztam, fejlesztettem magam, de egyszerűen nem jön össze nő.

Van van egy közeli nagyon csinos vonzó nők ismerősöm, akit nagyon sok férfi akar, (nyilván engem is visszautaset) a legjobb férfiak között válogathat, mégis folyamatosan megcsalják elhagyják a jó pasik ès ezért mindig sír... Lehet csúnya dolog, de èn ilyennek örülök, hogy ő is szenved a párkapcsolatok terén, ugyanis az élet így lesz igazságos úgy gondolom, ha velem elbánt a genetika úgy igazságos hogy attól hogy neki jó genetikája van attól még ő is szenvedjen..


ápr. 4. 16:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem érthető. Hisz te is azért akarod ezt a nőt, mert "nagyon csinos vonzó". Miért a te csúf arcodat nézze?
ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Míg te kárörvendő vagy az a nő rád se szarik. Úgyhogy ráérsz nyugodtan.
ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Megértelek, de ettől te sajnos nem vagy beljebb, hogy őt is szívatják.
ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
1. Persze ez érthető hogy miért a csúf arcomat nézze, csak erről nem tehetek, ez a genetika, a sors, ha sors velem elbánt, akkor bánjon vele is úgy igazságos
ápr. 4. 16:18
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
4, miért lenne igazságos? Ha ő jó ember, te meg szar, akkor miért igazságos, ha mindketten szívtok?
ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Ezzel csak azt bizonyítod, hogy tényleg nem érdemelsz párkapcsolatot.
ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki megkapja a magáét, nincs kivétel. Még a politikus is. De nem az élet büntet minket hanem mi saját magunkat a saját döntéseinkkel. Minden döntésnek, cselekedetnek van eredménye és nem lehet állandóan pozitív. Ok és okozat
ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a sajat rossz donteseinek issza a levet. Van aki eljut odaig, hogy mar tesz erte, hogy ne ugyanazokat a koroket fussa. Na o fejlodik es kitor abbol a spiralbol, amiben van. Aki pedig nem tesz erte, az futja ugyanazokat a koroket. Ez fuggetlen a kinezettol, minden a fejben dol el.
ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Valamennyire érthető, de egyáltalán nem jogos, és ettől nem csak ronda vagy, hanem gonosz is.


Hidd el, mindenkinek megvan a maga keresztje, de aki ennek örül, annak mégnagyobb lesz.

ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

"Mindenki megkapja a magáét, nincs kivétel."


Sírva kelnék a boldogságtól minden nap, ha ez így lenne.

ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!