Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, amikor más (kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor más (kevésbé dekoratív) lányok képei aá bókolgattok, hogy Jaj de szép vagy! (L) (L), de cukiiiii, gyönyörű vagy (L). Ezeket komolyan gondoljátok, vagy jófejségből, vagy kárörvendésből?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha megteszem, csak azért, hogy jól érezze magát. De ritkán fordul elő.

15/l

2011. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

én spontán nem írogatok ilyeneket... szerintem felesleges...

15/L

2011. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
És honnan veszed, hogy ami neked "kevésbé dekoratív", az másnak nem lehet tényleg szép?
2011. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván akkor írogatok ilyeneket hogy ha az illető a barátnőm. És nekem a barátnőim a legszebb lányok :)

17/L

2011. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
én csak jófejségből szánalomból vagy sajnálatból írom és nem gondolom komolyan...
2011. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak olyan illetönek a képe alá írom, hogy szép, akiröl úgy is gondolom, hogy az! Kedvességböl soha senkinek nem írok ilyesmit, inkább semmit nem kommentálok. Ez így korrekt.

23/N

2011. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Néha írok barátnőim képe alá ha tesznek fel újat iwiw-re pl. De nem azt írom hogy szép vagy gyönyörű, inkább hogy csinos, jó a haja a képen, tetszik a sminkje, elfogadnám a felsőjét, jól áll neki az a rúzs stb. Ha tényleg helyes, akkor írom hogy szép vagy a képen. De vannak kevésbé szép ismerős csajok, azoknak az előbb említetteket írom vagy semmit.
2011. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek 23:57-tel! :)
2011. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak jófejségből! Vagyis,hát, igen szeretném növelni az önbizalmát,de ha tényleg ronda a képen,nem írok semmit,akkor se ha amúgy szép lányról van szó de előnytelen kép. Ha egy rondább csaj feltesz magáról egy szép,előnyös képet amin szép a ruhája,sminkje,megdicsérem,és hát igen,úgy írom,hogy de szép,de gyönyörű vagy mégha nem is ez a teljes igazság. Szóval csak akkor írok ilyet ha tényleg jó a kép,tetszik,ha nem,még csak nem is lájkolom 15/L
2012. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!