Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedtek, hol vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtek, hol vagytok nyitottak az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

A kérdés apropója, hogy fogalmam sincs hol tudnék ismerkedni. Ennek egyik oka, hogy vagyok annyira önbizalomhiányos (csak a kezdeményezésnél, mással nincs gondom), hogy ha nem tudom egyértelműen hogy érdeklem a másikat akkor inkabb hagyom.

Tudom, nem a legjobb módszer, dehát ezt dobta a gép, próbálok rajta javítani csak nehéz.

Ezért is kérem a segítségeteket, osszátok meg hol ismerkedtek, milyen korosztályba tartoztok, milyen neműek vagytok. Hol lehetnék bátrabb a kezdeményezésben?


Ja és a félreértések (na meg a kanos férfiaktól érkező privátok) elkerülése végett: 24F vagyok.



ápr. 4. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Sehol. Én már feladtam, jobb nekem egyedül.
ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hagyjuk a negativitást, hahyagoljuk légyszi a "sehol" válaszokat :D
ápr. 4. 20:18
 3/17 anonim ***** válasza:
18%

Én Badoon ismerkedtem minidig, sikerrel.

Ott igazából azt is eléred, aki nem a környékeden van. Szerintem társkeresőkön egyszerűbb kezdeményezni és csevegni.


29N

ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Én nem "szűröm így". Nyitott vagyok, de nyilván ahhoz megfelelő ember kell. Az most mindegy, hogy hol találkozunk vagy hol találunk egymásra.
ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
7%
A nők válasza nem releváns, ők bárhol tudnak ahol épp akarnak vagy kedvük van.
ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
De, releváns. Marhára nem könnyű normális férfit találni.
ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

#5


Na mi van, savanyú a szőlő?

ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

6#

Normális nőt legalább annyira nehéz. Ami a fő különbség hogy még trágya nőt is nagyon nehéz találni ha nem vagy egy kifejezetten kiemelkedő férfi. Nem trágya, hanem átlagos férfiként.

Trágya férfiként meg el is áshatod magadat

ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

#8


Tudnék mesélni a másik oldalról is épp eleget. Nem a 2 nemmel van a probléma, hanem azzal, ahogy szocializálódtak.

ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Neten de nem szeretem, sok a kamus. Igaz hogy jól nézek ki, de akkor is. Sok pasi csak szexet akar.
ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!