Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos férfiak, ti miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos férfiak, ti miért nem ismerkedtek, hívtok meg nőket randizni?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett: én is magányos férfi vagyok és én sem ismerkedem már, de nekem jó okom van rá. kíváncsi lennék, másoknál mi a fő ok, ami miatt inkább nem is próbálkoznak.

nov. 20. 00:29
A kérdező szavazást indított:
csúnya vagyok
csóró vagyok
nincs önbizalmam
nem tudok kommunikálni
túl sokat csalódtam
egészségi gondom van
otthon ülök, nem járok sehová
egyéb
39 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
többet is ki kéne jelölnöm
nov. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nyugodtan le is írhatod ha több is van. Vagy jelöld be amelyik a leginkább jellemző vagy legtöbbet nyom a latba.
nov. 20. 00:35
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
egy 🐖 vagyok nem kellek a nőknek.
nov. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
3-as, akkor te az elsőre szavazz.
nov. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább mert nem tudok kommunikálni. De ezen kívül megjelölném még 3. és a 7. opciót is.
nov. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokszor elutasítottak már a külsőm miatt és itt azt értem h nem vagyok jóképű.

Sajnos meg is mondták konkrétan a szemembe többen is.

nagy az orrod nagy a füled az arcformád sem a legjobb...stb...


Namost így ha ezt több embertől megkapod, szerinted kinek van kedve ezek után?

nov. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
4%
Megvárom, hogy velem ismerkedjenek
nov. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
35%
Betegségek következménye miatt vagyok dagadt. A nőknek meg a 60-70 kg-os férfiak kellenek.
nov. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Beletörődtem, hogy túl ronda és alacsony vagyok ahhoz, hogy egy nőnek gusztusa legyen hozzám.
nov. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

Végre egy jó kérdés!


1) Dehogynem hívok el nőket randizni!

2) De alig akad olyan aki eljönne, járok társkereső rendezvényekre, fent vagyok facebook dating-en, ezt a kettőt 'tolom'.

3) Élőben valóban nem hívok el senkit de azért sem mert erre nincs platform, nem nyitott senki "ismerkedni" a való életben hiába jönnek itt a kávézóval, edzőteremmel, busszal az emberek. Így nem ismerkednek már az emberek.


37F incel

nov. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!