Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők ismerkedtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ismerkedtek egy férfival, aki tök szimpatikus mondjuk, hogy klappolnak a dolgok, több hónapja randiztok, de egyszer csak bejelenti, hogy?

Figyelt kérdés

...nem 25 éves, hanem 30éves. Erre mit reagálnátok?

Jogos lenne a kiakadás, hogy már így az elején átba**ott, vagy nem lenne akkora gond?



márc. 19. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
99%
Engem zavarna mert ha egy ennyire alapvető dologról hazudott akkor miről másról hazudhat még
márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
99%
Nekem volt hasonló, én beszüntettem az ismerkedést. Aki hazudik, mindegy, miben, keressen olyat, aki vevő rá, mert én nem vagyok az.
márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet az, hogy több hónap alatt nem derül ki, hogy hány éves?


Amúgy meg, nem folytatnám a kapcsolatot, mert ami hazugsággal kezdödött, annak nincs jövöje.

márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Érdemes elgondolkodni magadon, hogy hogyan néztél be egy 30 évest egy egyetemistának. Lol.
márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4. nem mindegyik 30 eves nez ki 30 nak .. vannak a huszon evesnek tunok es vannak a 40 evesnek kinezok.
márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Már az elején hazudott, ezért kuka.
márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én már eleve kiesnék, mert, ha 25nek "kellett" hazudni magad, valami 20 körüli, vagy még fiatalabb csajt fűzöl.

De, átforgatom a saját korosztályom szerint. Ha egy pasi 35-nek hazudja magát, miközben 40, hamar elválnának az útjaink. Egyrészt, okkal ismerkedem egy adott korosztályban, másrészt, ha az alapvető dolgokban hazudik, akkor bármiben kész megvezetni, ha neki úgy kényelmesebb. Legközelebb majd kiderül, hogy nem is ott dolgozik, ahol állította, vagy, eleve nem dolgozik, hogy nem ott nőtt fel, ahol mesélete stb. Kinek kéne egy ilyen ember?

márc. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Valami gond van az elméjével hogy ilyet hazudott

Én hagynàm

márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!