Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van,ha egy nő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van,ha egy nő az elején látványosan kimutatja,ha tetszik neki egy férfi később meg kerüli,hogyha a közelében van?

Figyelt kérdés

ápr. 5. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Gyerek meg es jatszadozik. Ha mar ebbol kinott, akkor pedig a maga sem tudja mit szeretne kategoria. Mindketto kerulendo, enyhito korulmenyt ne keress.
ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer ilyen kedve van másszor olyan. Egyik reggel üdén ébredt imádja a világot másik reggel meg épp bal lábbal kelt fel és utál mindenkit.

Vagy egyik nap hanyagolta a pasija es szeretetmorzsákért kuncsorog, másik nap meg imádta a pasija és le van sz.rva mindenki a pasija az isten.


Vagy egyik nap még rá se nézett a kiszemeltje esélyt se érez igy probálkozik ismerkedik mindenkivel tovabbra is, de másik nap elhívta randizni végreeeee.yippí.


Egyik nap maga alatt van balhék veszekedés minden gáz, és már csak egyetlen jó szó is de még egy építőmunkástól is már jól tud esni sok "pofon után", mint szomjazónak a víz, másik nap meg boldogság öröm jokedv buksisimogatás és nincs szüksége plusz ingerekre.

ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Lehet mondtál/tettél valami sértőt.
ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Több oka is lehet:


- nem reagáltál, felfogta, visszavonult.

- megtudott valamit rólad, ami nem tetszett neki

- mondtál, tettél valamit, ami nem tetszett neki

- megismerkedett mással

- simán elmúlt a vonzalom

- valami tőled független dolog nyomasztja, ami mellett nem tud veled foglalkozni

ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt teszem, de férfiként. Tetszik az illető, de tudom, hogy esélyem sincs nála, így hanyagolom inkább.
ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes. :)
ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

20 fölött van már,tehát nem gyerek.Beszéltem már vele röviden,mert előtte a jelekből úgy éreztem,hogy akar valamit.Rosszat nem mondtam neki semmit,meg még nem hívtam el egyből valahova,hogy ne érezze nyomulásnak.Szerintem inkább kicsit zavarban volt,azóta nem mer közel jönni meg rámnézni.

Nem tudom,már nem lehet kiigazodni.

ápr. 5. 22:56
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Vagy százan irogatnak neki meg ki tudja hogy hánnyal dug egyszerre...

...amíg te itt játszod a nem létező eszed!

ápr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rosszul vagy?
ápr. 6. 01:06
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne nyomulás elhívni valahova, ha tetszik? Ezért nem szeretjük a teszetosza pasikat, mert nem tudjuk, hogy most akkor nem érdekeljük őket, vagy csak félnek. Legyél tökös és hívd el valahova, ha akarsz tőle valamit, max. nemet mond, de akkor legalább tudni fogod, hányadán álltok.
ápr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!