Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nőnek láthatóan tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek láthatóan tetszik egy férfi,akkor onnantól kezdve könnyű vele összejönni?

Figyelt kérdés
Vagy úgy még nehéz ha a férfi nem olyan extrovertált,társasági ember?

márc. 25. 22:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Nincs rá garancia.

Volt úgy, hogy tetszett, de aztán hosszú beszélgetés során fokozatosan elmúlt.

márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Láthatoan lehet erdeklodo a no és gondolom te vagy a ferfi , sajnos sokszor egy intro komolyabb kozeledesnek gondolhat valamit ami egy extro szamara altalanos kozvetlenseg az az kommunikal veled kedves mert o ilyen alapbol, te meg zarkozott vagy es csak az fele nyitsz aki erdekel.
márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, én intro vagyok és a párom extro és mégis együtt vagyunk évek óta. Rajtatok múlik minden.
márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2 es vagyok. Nem arra celoztam hogy nem mukodhet egy ilyen kapcsolat, ha nem arra hogy az extrok kozvetlenebbek mindenkivel az introk meg csak azokkal tudnak beszelgetni akikhez kozelebb kerultek vagy ismerik mar regota . Az introvertaltak nem bizalmasok mindenkivel szemben es jobban megvalogatjak kiket engednek magukhoz kozel es erzelmesebbek is .
márc. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Kinek? Ennek a férfinak, aki tetszik neki?
márc. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Sokkal könyebb igen.
márc. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen a férfinak.
márc. 26. 01:17
 8/21 anonim ***** válasza:
7. miert konnyebb a ferfinak? hisz te vagy a ferfi.
márc. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

7: Igen, persze.

Már ki van választva.

Neki csak viszonozni kell az érdeklődést.


"Vagy úgy még nehéz ha a férfi nem olyan extrovertált,társasági ember?"

Ez nem számít, menet közben a közeledési módot még visszautasíthatja a nő, nem úgy bánsz vele, ahogy jólesik neki, nem tisztelettel, nem elég tapintatosan, nem elég szeretettel, stb.

márc. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ott, ha már látványos a nő részéről a vonzalom, nyitottság, akkor a pasinak kb akarnia kell, hogy ne jöjjön össze a dolog. De amúgy persze, nyilván könnyebb így az ismerkedés, mintha a semmiből leszólítanál valakit a buszon, aki azt se tudja, hogy a világon vagy.
márc. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!