Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történt a 2018 -as incelekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a 2018 -as incelekkel 2018 óta?

Figyelt kérdés

Egyedül 39f incelt (36f incel eredeti nevén) látom, hogy még mindig itt kommentel.


A blackpill mozgalom kicsit mintha olyan lenne, mint a punkok a 80 -as és 90 -es években. Ahogy a mónika show -ban a csávó mondta, jönnek új emberek, meg mennek régiek. viszont az egészből soha sem lesz tömegmozgalom, mindig marginális marad.



#blackpill #incel #tömegmozgalom
ápr. 5. 23:16
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=oliq8m8Qph0&t=135s


Ez a videó szülte a kérdést. Most nézem csak, hogy ez már vagy 6 éve volt.

ápr. 5. 23:18
 2/57 anonim ***** válasza:
57%

En allando vendeg vagyok, mint a nyomorusag :)



39F incel

ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
28%
Meghaltak a Covid idején. Ha visszaemlékszel, az elején még az extrém elhízás kritikus tényező volt.
ápr. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
78%

Én valahogy utána léptem itt be, valahogy 2019/20 körül

Tehát akkor én az újak közül vagyok ha úgy vesszük

Azóta lett csajom, de a világnézetem nem változott, hiszen a valóság sem változott meg körülöttem. A közönséges vagy rondább férfiaknak továbbra is pokol a társkeresés, nincsenek valódi lehetőségei, és ez engem is érint, hiszen tudnom kell amint kilépek a kapcsolatból hogy valószínűleg soha többet nem szexelhetek az életben. Ez pedig elég visszatartó erő, bár nem ez határozza meg a döntéseimet de erősen befolyásol akkor is ha nem akarom

ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
60%
Itt vannak még ugyan úgy csak újabb és újabb regisztrációval. De szerintem a számuk növekszik. Sok olyan is lehet aki csak olvas és nem ír ki témákat. A munkahelyemen is van kapásból 20 srác akiről mindenki tudja hogy punit még nem láttak. Valószínűleg az incel jelenséggel nem azonosítják magukat, csupán nem tudnak csajt összeszedni. Lényegében incelek.
ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
73%
2018-ban is incel voltam, azóta se nézek ki jobban, így aztán most is incel vagyok.
ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
79%

4: Hogy lett csajod? És milyen? Vonzódsz hozzá, kívánod igazán vagy csak ez van, és jobb, mint a semmi? A személyiségetek mennyire passzol?

Ronda nő vagyok, azért kérdezem, mert esélytelen még szexpartnert is találnom olyat, akihez nem kell egy flakon síkosító meg Daedalon... Elképzelni nem tudom, hogy társkeresési szempontból hátrányos helyzetűként mi kell ahhoz (leszámítva a csodával határos mértékű szerencsét), hogy ennél jobb jöjjön össze.

ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
46%
Attól még vannak, csak elvakult szektás feministákkal nehéz érdemben vitatkozni. 2019-2021 körül még voltak jó kérdések, azóta eltűnt pl. az equal dating marketes csávó is.
ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
46%

8#

Arra emlékszem én is, iszonyatos viták mentek egy-két kérdése alatt, pedig nem is volt nagy szám

Mégis rengeteg hozzászólás volt

Mostmeg nincs is már friss kérdés ami megér egy hosszabb vitát

Feminácikkal amúgy sem lehet értelmes vitát folytatni mondjuk

ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
8: Nem tűntem el
ápr. 6. 13:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!