Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen barátságtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen barátságtalan mindenki az incelekkel szemben?

Figyelt kérdés

2 féle jelenséget figyeltem meg itt az incel kérdezők/válaszolók kapcsán.


Bohocót csinálnak belőlük és kiröhögik őket vagy nagyon durva stílusban elküldik őket melegebb éghajlatra.


Miért van ez? Miért nem próbálnak meg nekik segíteni?


2023. jan. 13. 18:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

"Bohocót csinálnak belőlük "


Bocsika, de saját maguk csinálnak magukból bohócot. Jól megy nekik maguktól is.

2023. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

Mert pl.

"Segíts magadon a jó Isten is megsegit!" szólás-mondás létezik.

Azért, mert az incelek többsége gyűlöli a nőket csak azért, mert nem rúgnak labdába parnal, az egész női nemet egy kalap alá veszik, így ők visszonozzak.

Vagy az az oka, hogy kétségbeesettek, szánalmasak és elegük van belőlük úgy igazán, amit gúnyolódással, vagy beszólásokkal fejezik ki.

2023. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Már el is kezdték.
2023. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Mert már mindenki torkig van az állandó síránkozásukkal.
2023. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Brühühü, szegény incelbabák.
2023. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet segíteni az inceleken! Az hogy egy 100 kilós disznó nem érti meg hogy a 45 kg Juliskának nem fog tetszeni.
2023. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

A név miatt. Nem más mondja egy nőtlen/hajadon emberre hogy incel, hanem maguk az incelek - mint ahogy te is teszed - pedig az incel eleve egy degradáló szó, jelentése "involuntary celibacy" vagyis "nem önszántából szűz".

Eléggé gáz szerintem ha valaki így nevezi magát.

2023. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

7 Pontosabban nem onszantabol nem szexel, nem muszaj szuznek lennie hozza :) Ha veletlenul osszejott neki egy szex valami atomreszeg lannyal 20 eves koraban, aztan utana soha tobbet semmi, akkor is az.


Maga a rinya gaz, meg altalaban az hivja igy magat, akinel ott az osszes tobbi elmebaj, a nogyulolet, szexizmus es tarsai. Na, azoknak segitsen a halal. Inkabb rugdosnam oket le egy sziklarol, ha lehetne.


Aki sikertelen, de nincs tele kifogasokkal meg gyulolettel, csak TENYLEG nem tudja, hogyan induljon el, min valtoztasson, annak szivesen segit szerintem barki.

2023. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
28%
Egy réteg, amin le lehet verni a port a frusztrált nőknek, amit viszont a "tökéletes" csedjük okozott nekik.
2023. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Hans Pötterman ***** válasza:
24%
Ez nem igaz,vannak incel ismerőseim, még 1 haverom is,de ők nem itt visítanak naphosszat,hogy milyen undorítóak a nők, igazságtalan az élet,hanem attól függetlenül,hogy nem jött össze a csajozás, normális életet élnek, és még nem is akarnak felkoncolni azért mert én nem vagyok incel.
2023. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!