Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BPI634 kérdése:

Miért nem tudok normális lányokkal megismerkedni? Hova lettek?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még párkapcsolatom, mert soha nem találkoztam eddig normális lányokkal, pedig eléggé sokkal ismerkedtem már, de a vége mindig ugyanaz volt, hogy kiderült, hogy csak játszottak velem, hogy csak hitegettek és, hogy ki akartak használni.

Alapvetően introvertált személység vagyok és visszahúzódó is (valamint a stílusom is régies, ergo nem követem a divatot/trendeket), de ettől még nekem is szükségem van a társaságra, ezért nyílván én is keresem az igazit, de fogalmam sincs, hogy miért találom meg a normális lányokat, pedig sok helyen kerestem már őket. De most eljutottam egy olyan pontra, hogy nagyon nagy szükségem lenne valakire, akivel tudjuk szeretni egymást, mert eléggé szeretethiányosnak és magányosnak érzem magam. A szórakozó- és bulihelyek első kézből kilőve nálam, mert azoktól írtózom és nem is vagyok annak a híve, hogy ott lehet normális lányokkal összefutni.

Sokszor próbltam már másoktól ezügyben tanácsot kérni, de mindenki azt mondta, hogy tömegközlekedésen, vagy az utcán szólítsak le valakit, de mások viszont azt mondták, hogy ezzel ne próbálkozzak, mert nem illik, nem azért utazik valaki, hogy ismerkedjen, vagy eléggé rosszul jönne ki az egész és úgy tűnne, mintha zaklatni akarnám. Racionálisan gondolkodva úgy látom, hogy sok igazság van az utóbbiak véleményében, másrészt pedig sok lány esélyt sem ad arra, hogy ez megtörténjen, mert vagy be van dugva a fülük, vagy pedig csak azt a k telefont bámulják egész végig (így még a szemezés is esélytelen, hogy legalább valami előzmény legyen). Mások pedig azt tanácsolják, hogy interneten, közösségi oldalakon írjak rá valakikre, vagy társkeresővel próbálkozzam meg, de ezeken a helyeken nem jeleznek vissza, vagy csak nagyon ritkán válaszolnak, plusz a válaszolók közül is a legtöbb arrogánsan elküldött a fenébe, ha írok nekik (és természetesen erről az interneten társkeresésről is halottam sok negatív kritikát, pl. nem azért van fent, hogy ismerkedjen, meg, hogy ezt sem illik és stb...) Szóval egy szó, mint száz én úgy érzem, hogy az elmúlt években rettentően megnehezedett az ismerkedés és a pár találás, különösen a fiúk/férfiak számára. Ha pedig látok valahol olyan lányt, aki nagyon szimpatikus számomra és normálisnak látok, akkor annak már van párja és ez mindig így van.

Nem tudom, hogy mennyire vagyok hibás ebben, mert természetesen nem vagyok tökéletes, de eddig mindig igyekeztem a maximálisan tőlem telhetőt megtenni, hogy ezen változtassak, de hát hiábavaló volt. Pedig tisztelem a lányokat/nőket és nagyra becsülöm őket, mindig nagyon igyekszem kedves hozzájuk és még segítek nekik is, ha kell, de úgy látom, hogy már ez sem számít értéknek a mai világban, ennek ellenére nagyon sok fiú/férfi nem tiszteli őket.


Hol tudnék végre normális lányokkal ismerkedni? Miért ilyen nehéz ez?

20F



ápr. 13. 10:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
57%
Normalis pasi sincs mielott magatokat tokeletesnek gondolnad.
ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
27%
Még időben vagy tudsz találni, de ha elhúzod akkor a jó nőket le hallaszák.
ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
Tarts szünetet, túlságosan is izgága vagy. Inkább barátkozz és emberek közé járj. Lehet úgy jobban akadna.
ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
1-es, kérlek fejezd be valótlanok állítását! Nem állítottam be sem magamat, sem más scrácokat teljesen normálisnak és felsőbbrendűnek sem. Valamint azt sem mondtam, hogy egyáltalán nincsen már normális lány/nő, sőt mindkét nemből van mindkettő féle, ezzel tisztában vagyok. De jobb lenne inkább figyelmesen elolvasni a szöveget, ugyanis még le is írtam, hogy nem tartom magamat sem tökéletesnek.
ápr. 13. 10:40
 5/35 A kérdező kommentje:
2-es, Lehet, hogy még időben vagyok, de fogalmam sincs, hogy hol kéne őket keresni és, hogy milyen módon, mert már fogalmam sincs mi lenne a működő modszer.
ápr. 13. 10:43
 6/35 A kérdező kommentje:

3-as, Van benne igazság, de nálam ez egy kicsit mélyebbre nyúlik, minthogy szimpla izgágaság legyen, mert sajnos van előzménye is.

Én szeretnék barátkozni és ismerkedni, de éppen ez a kérdésem, hogy fogalmam sincs, hogy hol kéne még ezzel próbálkozni.

ápr. 13. 10:47
 7/35 anonim ***** válasza:
88%
Barátok által. Leírtam menj ki, menj szórakozni barátokkal és egyszer lehet összeismerkedsz a barát ismerősével akivel együtt leszel. Sose lehet tudni. Az úgy direktben nem fog menni neked. Nem tudom mi áll az izgágaság mögött, de ha valami komoly akkor el kéne tüntetni akár pszichológus által.
ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
75%
Én 32 vagyok és ugyanez a problémám, csak fordítva. Egyszerűen nem találok (számomra) normális pasit, ráadásul ebben a korban már nehezebb, mert van egy kialakult személyiség, rengeteg sérülést hordoznak a múltból, sokan különböző függőségekkel küzdenek és még egy csomó mindent meg sem említettem.
ápr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
39%
Ne a net-en keress! Itt a jó idő menni kell.
ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
7-es, Ezt én is egy működő útnak látnám, de nincs sok barátom és nekik sincsenek lány ismerőseik, akivel össze tudnának ismerkedtetni.
ápr. 13. 11:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!