Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves , apatestes , szegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves , apatestes , szegény melós férfinek van esélye ?

Figyelt kérdés
18-33 közötti vékony csinos nőre ?
ápr. 13. 21:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
nem
ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Talán 30-35 éves, anyutestű, nem csinos nőre.
ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
A 35 nem rossz az apatest nekem mindigis bejott a szegeny melos, nem tudom kinek mennyire szamit. Lehet hogy azzal kene kezdeni hogy nagyon tudsz szeretni, hogy őszinte, tisztaszivu vagy. Vagy ilyesmi. Hogy tudsz bulizni szorakozni. Manapsag annyi unalmas pasi van, vagy nincs idejuk a nőjükre. Vagy azok akik amikor a csaj beléjuk szeret akkor meijednek...
ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ismerős ez a kérdés, mintha már hetente legalább egyszer újra kikerülne.

Nem lehet hogy már többször feltetted ezt a kérdést?

ápr. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#4


Lehet több hasonló problémájú kérdező van az oldalon. Erre tényleg nem gondoltál?

ápr. 14. 05:54
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha a higiénia rendben van, akkor igen. (Fogak, tiszta körmök, etc.)

Nekem is volt 18 évesen egy átlagos macitestű, vidékről Budapestre felköltözött melós pasim, aki harmincvalahány éves volt akkor. Én pedig sportos testalkatú, jól néztem ki, (nyilván tanuló voltam még). Nagyon tudott szeretni, iszonyat humora volt, kedves volt. Én szerettem. Szóval nem lehetetlen. Bár a vége nem lett happy end, mivel elkezsett többet inni a kelleténél, amit én már nem tudtam és nem is akartam tolerálni. Hogy ez most a melós mivoltja miatt volt, vagy mert ízig vérig vidéki volt nem tudom, de a lényegen mondjuk nem változtat. Úgyhogy lehet találni, csak meg is kell tudni tartani...

ápr. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#6


Nem vagyok vidéki, és évente maximum 2x iszom alkoholt. Azt is csak a haverok miatt.


Ha most is csinos vagy akkor beszéljük. 😀

ápr. 14. 07:33
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Jajj megint te..
ápr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd el azokra a választ mert újra feltenni nem ajánlatos.
ápr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jelenteni kell.
ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!