Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért nagyon bunkó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nagyon bunkó egy pasival mert szerinte túlsúlyos és/vagy szegény?

Figyelt kérdés
ápr. 5. 08:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Fordítva is így van, nemrég erről is volt kérdés. A férfiak csak addig kedvesek nőkkel, amíg azt hiszik ágyba tudják vinni, amúgy meg nem.
ápr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Miért talán ti kedvesek vagytok egy 160cm / 90 kg nővel?
ápr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#2


Nekem sose volt egyetlen rossz szavam se egy nőre csak azért mert szerintem nem vonzó.

ápr. 5. 08:49
 4/19 anonim ***** válasza:
34%

1-es, én kifejezetten dagi nőkkel is normális vagyok, és egyáltalán nem akarnám ágyba vinni őket.

A szép nők meg inkább zavarnak, mert elég kevés viselkedik természetesen.

Ha meg a szokásos laza vagyok velük, azt hiszik ismerkedni akarok. Dehogy akarok.

ápr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak a kinézete miatt nem lesz bunkó senki a másikkal, Az már más kérdés saját tapasztalat alapján, hogy jó pár kövér pasi kikezd egy csinos nővel, és elvárná hogy ezt viszonozza felé, ha meg nem kapja meg már úgy értelmezi, hogy a nő vele szemben bunkó.
ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

A világ tahó lesz azzal, aki nem fél bele a szépségideálba. Ez legyen férfi vagy nő. Így működik a társadalmunk.

kérdező és #4: kivétel erősíti. Én se vagyok tahó dagi pasikkal, őt sok barátom az, mégis itt kérdezgetitek ezt a dolgot.

ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Mármint hogy bunkó? Csak úgy ok nélkül kigúnyolják?


Vagy egyszerűen nem szeretnének vele ismerkedni?

ápr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%

Csak azzal lehetnek bunkók akik hagyják

Érdekes akik jó kiállásúak (mármint határozottak és nem félnek beszólni és visszaszólni) azokkal soha nem bunkóskodnak, mert a bunkó emberek nagyon gyávák, csakis olyanokkal bunkók akikkel megtehetik, és messziről kerülik vagy kedvesek azokkal akikkel nem viselkedhetnek bunkón.

Nemtől függetlenül.

Ugyanakkor ez egy belénkrögződött tulajdonság, nem igazán kontrollálható.

Hiába tudja valaki azt amit leírtam, ha más a természete sohasem fog tudni jó kiállású ember lenni, és ellenállni a bunkó embereknek, sajnos

ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11%

Nőkre is különösen igaz amit a 8#-ban írtam, a nők is csakis azzal bunkók akikkel megtehetik hogy azok legyenek, és csakis azok a nők akik eredendően bunkók

Lehetsz te akármilyen ocsmány, kövér és csóró férfi, de ha megvan a szükséges kiállásod magadért, nem félsz pofázni amikor kell és tudsz is pofázni, akkor nem bunkóznak veled a csajok, amelyik meg mégis az gyorsan megbánja.

Mert a szó gyilkos fegyver, amelyik ügyesebben forgatja az öli meg a másikat

ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Mert nyomul. Ha hozzám se szól én se szólok hozzá.
ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!