Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a csinos vékony vonzó nők általában szinglik, viszont a duci nők pedig legtöbbször foglaltak ?

Figyelt kérdés
ápr. 17. 13:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
35%

Mert csak a kutyák játszanak csontokkal :)


Viccet félretéve azért lehet, mert a külső nem minden.

Plusz nem mindenkinek a vékony nő a vonzó.

Főleg ha a zörgő csontjai között egy rothadó lélek lakozik.

ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
33%
Mert a pasik azt gondolják, hogy a molett nőknél több esélyük van. Csakhogy azzal nem számolnak, hogy tömegek gondolkodnak így, így megnő a kereslet a molett nőkre.
ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A boldogság nem létezik ***** válasza:
41%

Vannak olyan férfiak, akiknek a kövér nők jönnek be.


Ez csak fordított nemekkel lehetetlen.

ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

Én ezt így nem látom.


Maximum a körülötted élők.


A környezetemben minden nő vegyesen kapcsolatban van. Kb annyi szingli vékony és túlsúlyos nő van mint amennyi foglalt.


De legyek nagyon gonosz?? Amiért leszavaznak? A szép nő válogathat jó sokat...és ráér.

ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudsz általánosítani.


Kövér vagyok, van párom. Nagyon vékony kolléganőmnek is van.

Másik nagyon vékony saját akaratáből van egyedül 8 éve. Na, ez sem reprezentatív példa

ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, én nem kérdeztem meg egyesével minden nőt, hogy éppen van e párjuk. Mégis ezeket honnan veszed? Elsétált az ablak elett két molett nő a párjával és egy vékony egyedül? Mi van, ha ő is a párjához tart éppen?
ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

Ja 7-es vagyok: molett vagyok és nem állok le mindenkivel, aki szépen néz rám. Miért is kéne?Azzal állok le, aki nekem is tetszik, megvan a kölcsönös vonzalom, szimpátia és tisztelet. És ez nem válogatás, hiszen nem mindenkinek jön be mindenki.

Nem, akkor sem sírom tele a párnámat, ha valakinek nem jövök be. Nevetséges már, hogy az egész párkapcsolat/kapcsolatkeresést egy komplett húspiachoz hasonlítják.

ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
36%
A duci nők azért foglaltak mert mindenki tudja hogy nagy kofferbe jó pakkolni.
ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

Csinos vékony vonzó nő vagyok. Én két okból vagyok többnyire szingli.


Egyrészt mert többségében olyan top pasik kezdeményeznek nálam, akik ilyen fuckboy típusok, sok nőnek bejönnek és ezért nem is nagyon kötik le magukat kapcsolatban. Másrészt pont amiatt, hogy sokaknak bejövök, marhára válogatós lettem és kis mértékben tolerálom azt, ha valaki nem felel meg az ideális párról alkotott képemnek.


Most úgy néz ki, hogy végre összejöttem egy olyan sráccal, aki top külsejű ÉS iszonyat édes jólelkű is. Ritka kincs az ilyen, de én inkább voltam szingli sokáig, minthogy ne ilyennel legyek.

ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A boldogság nem létezik ***** válasza:
46%

10.


Na, végre valaki, aki ugyan nem mondja ki, de leírja, hogy a tökéletesség alap beugró.

ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!