Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön egy szingli srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön egy szingli srácnak tényleg nem lehet ,vagy inkább ennyire nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
25 vagyok.. 4 éve élek Németországba.. amióta kijöttem azóta is egyedül vagyok .. mármint nincs barátnőm.. jó lenne egy magyar lány..de azok mind párral, gyerekkel, családdal jönnek ki.. és sok ismerős mondja hogy ők már feladták hogy itt magyar párt találjanak. Mert nincs egyedülálló lány... Én meg némettel,meg egyéb országú lányokkal nem fogok ismerkedni. Kész pont... Szóval teljesen kivagyok...

ápr. 17. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván Németországban nem nagyon fogsz magyar nőkkel ismerkedni, elvégre nem nagyon vannak kint, és akik kimennek, többnyire nem egyedül teszik, illetve veled ellentétben ők nem csak magyarokkal ismerkednek (miért is korlátoznák le ennyire a választásaikat?).
ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Vannegy szingli hugom, pont Németbe akar költözni 😅
ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

"Én meg némettel,meg egyéb országú lányokkal nem fogok ismerkedni. "

Némettel valószínűleg nem fogsz, kicsi az esélye hogy szóbaálljanak veled. Egyébként finya.de ingyenes. Menj el tánctanfolyamra. Keress tánclokálokat.

ápr. 18. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mert nincs egyedülálló lány... Én meg némettel,meg egyéb országú lányokkal nem fogok ismerkedni. Kész pont.."

Ezzel az ellentmondással magadat vágtad el a lehetőségeidtől

Te életed, mi közünk hozzá?

Kész, pont...

ápr. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Eleve nagyon leszűkíted azoknak a körét, akikkel ismerkedsz. Azt is vedd figyelembe, hogy sok szingli magyar lány viszont pont magyarral nem akar ismerkedni. Annak az esélye, hogy valakivel véletlenül összefutsz és spontán megismerkedtek, szinte nulla. Tehát marad az online ismerkedés.
ápr. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#3 Baromság, amit írsz. Miért ne állnának vele szóba? A németeknek nincsenek ilyen kikötéseik, hogy csak némettel jönnek össze.


Kérdező: 4 év alatt nem ismerkedtél még össze magyarokkal? Kismillió magyar fb csoport van. Nem hiszem, hogy ne lennének szingli magyar csajok egész Németországban. :D

Ha ennyire magyar lány kell, akkor Magyarországon is összeszedhetnél valakit, aztán ha van értelme, kihozod magaddal.

Amúgy miért nem akarsz más nemzetiségűekkel ismerkedni? Illetve ha mindenáron magyar lány kell és ennyire társra vágysz, akkor miért vagy még Németországban?

ápr. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

6

Vazze!

Semmilyen nyelven nem beszél. Ezért!

ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6... És még is hova hozzam ki? Munkásszállóra?
ápr. 18. 15:29
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

8

Jaaaaaaa. Munkásszállón, megis hogyan akarsz nőt????

ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

"És még is hova hozzam ki? Munkásszállóra?"

Phúúú, ennyire nem lehetsz gyökér!

Elmondom hogy megy a normálisaknál: megfűzöd a csajt, magadba bolondítod és összeköltözöl vele. Igen, ha működik a kapcsolat, össze lehet költözni és ha ő is dolgozik nem kell munkásszálló, lesz pénz albérletre. Esetleg egy fos magyar céggel vagy kinti rabszolga?

Hát hagyd ott őket és keress munkát magadnak, sokkal jobban jársz, persze csak akkor ha van csaj akivel együtt laksz

ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!